Jump to content
Guest Magnum

Предлагам работа ;)

Recommended Posts

Guest Magnum

ако шофьорите взимат на работа като програмисти то ето как ще изглеждаобявата:Длъжност: шофьорИзискванията:професионални навици на управление на леко и тежкотоварни автомобили,тролеи, трамваи, влакове на метро, трaктори, багери, БМП и съвременнилеки/тежки танкове състоящи на въоръжение в страните НАТО.Навици на ралийно и екстремално управление са задължителни. Опит във Ф1 -препоръчва се.Знания и опит на ремонт на бутални и роторни двигатели, автоматични и ръчнитрансмисии, системи за запалването, бордови компютъри, АБС, ГПС иавтомобилини аудио системи на водещи световни производители - задължително.Опит в провеждане на тенекеджийски и бояджийски работи - плюс.Кандидати трябва да притежават сертификати БМВ, Дженерал Моторс, а същодипломи за участие в големи международни ралита но не по-стари от 2 години.Заплащането 300-500 лева, определя се в зависимоста от резултата наинтервюто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Javor
:crazy::angry::lol: ЯкоОбщо взето за програмисти изискванията за работа винаги са безумни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Общо взето за програмисти изискванията за работа винаги са безумни.

а бих допалнил че за разлика от изискванията, заплащанията винаги са смешни ( говоря разбира се за общия случай )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Javor

Хм, абе не се оплаквам - може до кам лятото най-сетне да ми останат пари от програмистката ми заплатка да си купя някой Civic :crazy:) Ама до тогава ще се задоволявам от време на време с фирмения Акорд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

баааси !! "фирмения Акорд "-как звучи само !!! макар че като те слушам ( чета ) имам усещането, че далеч не си започнал на сегашната си заплата , първата си работа като програмист ! :crazy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Javor

Ами това ми е първата работа като програмист :crazy: а пак Акорда го делим трима човека :angry: и до мен малко рядко опира :D За това и се пъна да си купя лична кола - иначе хич не ми е лошо да си карам чуждото :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Общо взето за програмисти изискванията за работа винаги са безумни.

а бих допалнил че за разлика от изискванията, заплащанията винаги са смешни ( говоря разбира се за общия случай )
Абе не знам. Имам доста приятели програмисти - единия от тях наскоро си купи Toyota Corolla, а други от Дружба 2 се премести да живее в оборище. Няма да споменавам редовните командировки до някои чужди страни :( Ще ми се иаз да бях станал програмист. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Javor

Аз направо като един програмист, макар и все още начинаещ донякъде, ще кажа че наистина на добрите програмисти съвсем не им е зле, както и на всеки друг специалист, който си разбира от работата, а не е само такъв по диплома или по собствените си думи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Имаме 6 Октавии в бачкането - ЧУЖДА ПУТКА КОКАЛ НЯМА :ph34r::P ИАКО РАЧКА И ТОВАЕ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...