Jump to content
Guest persssi

Добър магазин за части в София

Recommended Posts

Guest persssi

Колеги, много съм разочарован от арабите на "Симеон". Вече втори път си взимам от тях втулки и едната издържа един месец - до първата по-голяма дупка. Направо няма думи какви боклуци продават.Намерих магазин за японски авточасти и там нещата са много по на ниво. Дори на вид втулките са по-готини, а цената е почти същата. Човека внася частите от Гърция и пътува всяка седмица. Ако нещо го няма на склад, до няколко дена може да го достави.Много добро впечатление ми направи магазинчето и за това реших да пусна темата, но най-добре сами да се убедите. Ще се радвам ако има и други мнения, щото знаете тая работа с резервните части каква драма е :rolleyes:;);)---------------------------------------------- Това са координатите----------------------------------------------Александър БазиряновСофия 1612Бул. “Д. Несторов” No.40Тел: 953 16 24Gsm: 0888/233 098 0888/603 195----------------------------------------------Магазинчето се намира точно над новия пробив, който идва от “Константин Величков”. Ако вървите по “Борис” към Перник, над пробива завивате наляво и след 50-тина метра е магазина. Пише “Авточасти за японски автомобили”, а собственика се казва СашоПомощ от bgmaps:http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=91a0c7f6...&Map38_47.y=124

Редактирано от persssi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Ходих там за въздушен филтър, намериха ми и след час го имаше в магазина. Оръсиха ме 27лв за D15B2. Казаха, че бил японски, а всъщност е нещо, на което пише Champ, отдолу "Champion Laboratories", но няма нищо общо с логото на Champion...В тоя магазин срещу мултигруп казаха 18 за корейски такъв. Нямаха, казаха петък, а беше пондрелник.Изводи сами си правете. Японски коли ше ми карат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest persssi

Ходих там за въздушен филтър, намериха ми и след час го имаше в магазина. Оръсиха ме 27лв за D15B2. Казаха, че бил японски, а всъщност е нещо, на което пише Champ, отдолу "Champion Laboratories", но няма нищо общо с логото на Champion...

 

В тоя магазин срещу мултигруп казаха 18 за корейски такъв. Нямаха, казаха петък, а беше пондрелник.

 

Изводи сами си правете. Японски коли ше ми карат...

<{POST_SNAPBACK}>

май навсякъде е едно и също :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Isuzu driver

Ходих там за въздушен филтър, намериха ми и след час го имаше в магазина. Оръсиха ме 27лв за D15B2. Казаха, че бил японски, а всъщност е нещо, на което пише Champ, отдолу "Champion Laboratories", но няма нищо общо с логото на Champion...

 

В тоя магазин срещу мултигруп казаха 18 за корейски такъв. Нямаха, казаха петък, а беше пондрелник.

 

Изводи сами си правете. Японски коли ше ми карат...

<{POST_SNAPBACK}>

май навсякъде е едно и също :P:dunno::P

<{POST_SNAPBACK}>

;) Пичове филтрите не са проблем ама цената е важна. Филтъра на D15B2 е подобен на този на CRX с отрязано ъгълче. Ако питате в Ниппартс могат да ви предложат японски ама цената му е 32 кинта :о) Моя си е 12 лв

:P;)

Редактирано от Isuzu driver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Колата и с парче плат вместо въздушен филтър мога да я карам, ама защо трябва да ни ръсят като спестовни касички само защото караме японски автомобили? След 3ккм ще сменям въздушен филтър без зор (за разлика от миналия път) и ще отида в магазина на Г.М. Димитров, ако трябва и с месец предварително ще си поръчам, ама що да правим глупости сега....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

аз карам с такъв от 18лв..... магазинът е зад лукоил срещу кат.... тест лукоила е срещу кат-дървеница..... а магазинчето е зад лукоил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SHUTTLE_4WD

Колега,тампончетата които си купувал от арабите, каква марка бяха? Питам защото и аз търся тампони втулки за задните амортисьори на Шатъла и ми предлагат RBI NIPPON, ако и ти си взел такива и са скапани да знам да не взимам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Concerto

Ходих там за въздушен филтър, намериха ми и след час го имаше в магазина. Оръсиха ме 27лв за D15B2. Казаха, че бил японски, а всъщност е нещо, на което пише Champ, отдолу "Champion Laboratories", но няма нищо общо с логото на Champion...

 

В тоя магазин срещу мултигруп казаха 18 за корейски такъв. Нямаха, казаха петък, а беше пондрелник.

 

Изводи сами си правете. Японски коли ше ми карат...

<{POST_SNAPBACK}>

май навсякъде е едно и също :drunk::tooth::fun:

<{POST_SNAPBACK}>

м/удругото от Автоцентър "Радиал" под моста "Чавдар" съм купувал въздушен филтър Champion за 27 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Колеги, много съм разочарован от арабите на "Симеон". Вече втори път си взимам от тях втулки и  едната издържа един месец - до първата по-голяма дупка. Направо няма думи какви боклуци продават.

 

Намерих магазин за японски авточасти и там нещата са много по на ниво. Дори на вид втулките са по-готини, а цената е почти същата.  Човека внася частите от Гърция и пътува всяка седмица. Ако нещо го няма на склад, до няколко дена може да го достави.

 

Много добро впечатление ми направи магазинчето и за това реших да пусна темата, но най-добре сами да се убедите. Ще се радвам ако има и други мнения, щото знаете тая работа с резервните части каква драма е :o;):tooth:

 

----------------------------------------------

            Това са координатите

----------------------------------------------

 

Александър Базирянов

 

София 1612

Бул. “Д. Несторов” No.40

Тел: 953 16 24

Gsm: 0888/233 098  0888/603 195

----------------------------------------------

 

Магазинчето се намира точно над новия пробив, който идва от “Константин Величков”. Ако вървите по “Борис” към Перник, над пробива завивате наляво и след 50-тина метра е магазина. Пише “Авточасти за японски автомобили”, а собственика се казва Сашо

 

Помощ от bgmaps:

 

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=91a0c7f6...&Map38_47.y=124

<{POST_SNAPBACK}>

БАТКА само ще ти кажа не ходи повече в този магазин имам познат който кара хонда и познава собственика и моя познат си взел некви чаркове и оня му искал оргиналните кутийки за да си слага ментетата тоя магазин е от доста време . аз когато си взех първата Хонда ходих там за палец понеже е близо до нас и оня ми обяви цифра от 40 лв. а на симеон при моя човек същия едно към едно го взех за 12 лв. тоя е луд ХАХО

Няколко пъти вече споменавам от кой магазин на улица цар Симеон да се пазарува ама май в тоя форум никой не ще да чете :drunk:

това е магазин за ЯПОНСКИ АВТОМОБИЛИ "НЪДА" ЕООД

намира се на цар Симеон номер 139

телефон 9310137;8310066;8310005 човека са казва ЯХИ

казвате му ,че ви праща Даниел с хондата и той ви намира всичко и винаги ви пита дали да е качествено или заместител .по този въпрос може да се изкаже колегата ДИДОНЕ тои бе там и до колкото знам остана много доволен .

УСПЕХ НА ВСИЧКИ И МНОГО БЕЗАВАРИЙНИ КИЛОМЕТРИ :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

greenwater е прав магазина е много добър ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest persssi

Колеги, много съм разочарован от арабите на "Симеон". Вече втори път си взимам от тях втулки и  едната издържа един месец - до първата по-голяма дупка. Направо няма думи какви боклуци продават.

 

Намерих магазин за японски авточасти и там нещата са много по на ниво. Дори на вид втулките са по-готини, а цената е почти същата.  Човека внася частите от Гърция и пътува всяка седмица. Ако нещо го няма на склад, до няколко дена може да го достави.

 

Много добро впечатление ми направи магазинчето и за това реших да пусна темата, но най-добре сами да се убедите. Ще се радвам ако има и други мнения, щото знаете тая работа с резервните части каква драма е :D:):P

 

----------------------------------------------

            Това са координатите

----------------------------------------------

 

Александър Базирянов

 

София 1612

Бул. “Д. Несторов” No.40

Тел: 953 16 24

Gsm: 0888/233 098  0888/603 195

----------------------------------------------

 

Магазинчето се намира точно над новия пробив, който идва от “Константин Величков”. Ако вървите по “Борис” към Перник, над пробива завивате наляво и след 50-тина метра е магазина. Пише “Авточасти за японски автомобили”, а собственика се казва Сашо

 

Помощ от bgmaps:

 

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=91a0c7f6...&Map38_47.y=124

<{POST_SNAPBACK}>

БАТКА само ще ти кажа не ходи повече в този магазин имам познат който кара хонда и познава собственика и моя познат си взел некви чаркове и оня му искал оргиналните кутийки за да си слага ментетата тоя магазин е от доста време . аз когато си взех първата Хонда ходих там за палец понеже е близо до нас и оня ми обяви цифра от 40 лв. а на симеон при моя човек същия едно към едно го взех за 12 лв. тоя е луд ХАХО

Няколко пъти вече споменавам от кой магазин на улица цар Симеон да се пазарува ама май в тоя форум никой не ще да чете :D

това е магазин за ЯПОНСКИ АВТОМОБИЛИ "НЪДА" ЕООД

намира се на цар Симеон номер 139

телефон 9310137;8310066;8310005 човека са казва ЯХИ

казвате му ,че ви праща Даниел с хондата и той ви намира всичко и винаги ви пита дали да е качествено или заместител .по този въпрос може да се изкаже колегата ДИДОНЕ тои бе там и до колкото знам остана много доволен .

УСПЕХ НА ВСИЧКИ И МНОГО БЕЗАВАРИЙНИ КИЛОМЕТРИ :P

<{POST_SNAPBACK}>

Пичове, напълно съм съгласен вече с вас, но и на мене ми трябваше известно време да се убедя сам в това, да си накупя това онова, например 3 термостата, от които нито един не пасна както трябва.

 

Аз не съм пуснал темата за да правя някаква реклама, просто ми допадна първия път като пазарувах и се надявах да съм поне малко полезен, но уви... аман от печалбари и части ментеа за по 5000 лева. :P:P;););)

 

Мерси за инфорамцията, следващият път като се наложи да взимам нещо, ще проверя магазинчето дето казваш;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Towellie

това да не би да е един магазин където има две мазди спрени от пред?аз от там си купих лагери за главина, за сега съм доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Velichkov

Аз преди си взимах части за Селиката от там и съм много доволен!!!:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest grozdan

Zdr zna4i kazva6 4e 4astite sa dobri az stradam mnogo ot mentaci ve4e za 4ervarti put smenqvam garnitura na glavata dano si prav za tozi magazin 4e napravo se ot4aqh 6te hodq da go vidq zadaljitelno karam honda civic 93g 1.6 110konq kolata e dobra samo kadeto mi dava qdove s tazi garnitura!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Искам да изразя огромното си възмущение от въпросния арабин на "Симеон 139" !!!Историята:Имам за смяна няколко фтулки по задните носачи. Моя майстор ме прати на Симеон 152. Аз му викам, че арабина ми е препоръчан от форума... и се разбрахме да видя, кой какво предлага и да избера от всеки това което най ми хареса. Дотук добре.Отивам пру арабелата и той ми показа там какво има и ми каза колко струва. Аз му казах, че ще разгледам и другите какво имат и ще се върна ако не си харесам.Отидох при другия препоръчан ми от майстора. Взех от него половината неща, но другите не ми харесаха като марка и т.н. и реших да се върна при първия да взема остатъка.Какво става обаче... като му казах, че съм закупил вече няколко неща и оня вика: "...ми при мен вече сичко свърши. Аз не обичам такива неща или ще купиш от мен всичко или няма да ти дам нищо."и не пожела да ми даде частите които се оказа че само той ги има в момента, защото съм бил купил от друг магазин нещо...Е аре да върви от там дето е излязъл а?....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

при специфични обстоятелства всеки би реагирал така човека смята че при него е най оферта и е прав за себе си да каже така..а и не винаги е казвал така при същите обстоятелства :D за това не мойе да съдищ нали въпроца е за частите в крайна сметка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

човека е супер пич.колко араби до сега са ви давали части напред?и защо толкова хора до сега са доволни ?Светлъо ,ми се обади и аз му го препоръчах и му казах да отиде от мое име .това означава че човека ще обърне всичко за да му помогне!!! а той му казал чакай да видя при другите?????????? :P:P с тъпата идея да спести някой лев. и за кво при положение ,че Яхи щеше да направи същото и щеше да му даде отстъпка . и молба към всички, когато ходите там от мое име просто се доверете на човека а не правете тъпотий :D:P даже той е излязъл пич ,че само му е отказал да му даде търсените от него части ,защото аз ако бях на мястото на Яхи ,повярвай ми Светлъо ,че нито един арабин на Симеон нямаше да ти продаде нищо.

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аре бе много отворени, не стига че грозни ами и нахални - нямало да ми даде!че нали от такива балами като нас живее бе какво се прави на примадонав този капиталистически свят, в който живеем, има само едно златно правило, и то е, че клиента винаги е праваз след това, което чух, няма да стъпя в тоя магазин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Нека да е ПИЧ... но наистина живее от такива като нас. Кво се правят на ощипани госпожици.....ай сик тир.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy
Отговорено (Редактирано)

Абе Яхи верно е пич :tooth: Ама и тва дето го е направил (ако го е направил без да е провокиран!) не е редно. По-добре да не коментираме след като не сме били там!

Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

Аз пък си взех фар тампони и карета и кво ли не от Симеон 123 - тел. 0889649393; 9318093; 8310111 / не помня името на момчето сорри / българин на 30 и нещо е и лично той е хондаджия - частите ми дойдоха за 2 дни истината е че ми го препоръча Demon-a/голям да пораснеш приятелю/ адски съм доволна - всичко си е ок и пича е фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

българин на 30 и нещо е .... адски съм доволна ;)  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

Абе ей :beer::D ...... не помня името на момчето изв. се за !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest metal

Някой да е пазарувал от магазинчето за японски автомобили на Козлодуй 71? (на спирката на трамваите като завият надясно от Мария Луиза към Орландовци)Тази седмица купих от там горивен филтър - 12лв ,маслен за 6, ангренаж (35) + ролка(45) за Д15В2 .Магазинчето ми го препоръча предишния собственик на Сивика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...