Jump to content
MiRaCuLiX

проблем със съединител

Recommended Posts

значи проблема ми е следния аз взех колата с малко съеднител и постояно правих гонки ясно стопих го даже 1 път потъна и от тогава тръгвам трудно с буксуване ама пак тръгвах сега преди малко излезнах и на едно кръстовище се чу "тряс" и бързо освободих от скорост и от тогава скоростите не искат да влизат прибрах се като ръгнах 3-та на обороти и така до нас ... че сега съединителя си е отишъл абсолютно на пълно нали ? аз ще го сменя този месец но дали скоростната кутия е здрава .... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кутията сигурно е здрава ,ама е възможно и притискателния да си е заминал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че може да и има нещо на кутията. Сменяй дисковете (феродов и притискателен) и ако се наложи реглаж на жилото и си ти. Само внимавай с "мастерите", че ти им висиш на главата и пак си правят каквото искат, да не говорим че вземат от най-евтината марка съединители, прибави 30% отстъпка, с която ги земат демек 50 лева, а ти казжат че е някав бранд еди къв си . . . :):shock::kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз си намерих съединител пълен комплект от блъснат сивик за 50 лева ... и за труд ще дам към 100 .. горе долу да се оправи а за нов по нататък ще мисля :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си нов аксиален лагер. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...