Jump to content
Guest radio_manbg

Сивик '00 Тунинг КАДЕ?

Recommended Posts

Guest radio_manbg

Колеги сигурно това не е най-удачното място за тази тема (за което моля админ. да ме извинят)Значи събрах си пари и сам решил на пролет да вкарам колата в гаража...Интересува ме от каде могат да ми направят матрица за задната броня , праговете и евентуално предна броня....Ако имате някаква информация каде могат да ми направят матрица по поръчка споделете тъй като бронята поне задната искам да е по мой дизаин , като това се отнася и за предната ...Също така ако някой е правил матрица по поръчка ще ми е полезно да знам какви пари е струвала ?Благодаря предварително ...Живи и Здрави.

Редактирано от radio_manbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Joji - 0898-50-22-37Siji - 0888-60-28-97Vili - 0888-808-808 <-------------обади се или иди с проекта и ще ти кажат... иначе няма как...и аз така ще направя...Вили ги хвалят ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

Значи и аз от Вили имам положителни впечатления - правил е вече 2 коли на брат ми и добре станаха...но се чудех дали прави матрици по поръчка?Как да е ще хвана едно приятелче да ми нарисува проекта и върху това ще въведа размерите...Значи ако имаш нужда от проект ще говоря може да нарисува и на теб .... Доста е добър - откровенно казано...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

аз моите брони ги знам кои са ве4е... само ми трябват парички...иначе правят по поръчка... ама ще ти е поскъпо съответно... и зависи дали може да се използва старата или трябва напълно нова броня...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

Ами аз имам идея само за задната броня за праговете и за редната не сам решел но като цяло ще следвам линията която сам подхванал а именно малко по заоблена...За задната мисля да има нещо общо с тази от Порше Бокстер само дето в средата ще изкарам два ДТМ ауспуха но ще видим 1-во как ще изглежда на рисунката пък и сега за зимата нищо няма да правя че не виждам смисал....Впрочем и праговете ги мисля с лек овал кам задния калки но пак ще видим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

TOYAGA са доста добри ако питаш мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

TOYAGA са доста добри ако питаш мене

<{POST_SNAPBACK}>

да и аз когато търсех каде да я правя моита :D останах с добри впечатления от TOYAGA :) ХОрАТА бЯХА лЮбЕЗНИ И ДОСТА КОмПЕТЕНТНИ :rolleyes: самоче нямах толкова парички колкото искаха :offtopic:

и в краина сметка си я направих при лЮбО :cool: за добро или за лошо :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

TOYAGA са доста добри ако питаш мене

<{POST_SNAPBACK}>

да и аз когато търсех каде да я правя моита :rolleyes: останах с добри впечатления от TOYAGA ;) ХОрАТА бЯХА лЮбЕЗНИ И ДОСТА КОмПЕТЕНТНИ ;) самоче нямах толкова парички колкото искаха ;)

и в краина сметка си я направих при лЮбО :punk: за добро или за лошо :cool:

<{POST_SNAPBACK}>

аз в TOYAGA досега само съм гризвал дръвчето!

 

много немърливи, направиха ми цялата тапицерия в мазни ръце

 

но пък чувам и други хора са доволни от тях ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Ако имате нужда, мога да ви разчертая проектите и да им дадете истински чертежи с всички размери. Мога да направя и 3D модел, стига да имам време.Тези матрици би трябвало да ги правят с CAD програми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...