Jump to content
iani qnkov

сивик д15ка 5 ген

Recommended Posts

Здравейте момчета :) Искам да ви попитам за това странно почукване отзад при задна дясна гума,значи получава се при рязко пресецване на колата и при някои неравности,примерно трагна да пила гуми или и биа някоя по малка предавка и тва изтропва много зверски отзад но не всеки пьт :D даже ми се е случвало и при спиране?Ще сьм ви благодарен,ако пуснете някое друго сьветче от какво може да е... :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета :P Искам да ви попитам за това странно почукване отзад при задна дясна гума,значи получава се при рязко пресецване на колата и при някои неравности,примерно трагна да пила гуми или и биа някоя по малка предавка и тва изтропва много зверски отзад но не всеки пьт ;) даже ми се е случвало и при спиране?Ще сьм ви благодарен,ако пуснете някое друго сьветче от какво може да е... :( Поздрави

Възможно е да ти опира гарнетоо някаде. Но може и тампоноте да са се рабили . Намери канал и е разгледай внимателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета :P Искам да ви попитам за това странно почукване отзад при задна дясна гума,значи получава се при рязко пресецване на колата и при някои неравности,примерно трагна да пила гуми или и биа някоя по малка предавка и тва изтропва много зверски отзад но не всеки пьт ;) даже ми се е случвало и при спиране?Ще сьм ви благодарен,ако пуснете някое друго сьветче от какво може да е... :( Поздрави

А като включош на задна и караш на зад хлопа ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мисля че един пут клопна и на задна като включих!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно са тампоните.Преди седмица когато ми сменяха гумите гледаха мойте и казаха ,че ако не ги сменя ще затракат скоро ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...