Jump to content
hondarev_accordov

Продавам спортни пружини

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравеите колеги,миналата седмица си смених пружините на Акорда с нормални и спортните ми остават излишни и реших да ги продам та да си избия оригиналните.Колата е купена от Германия с тях,в България е минала около 10000км.Пружините са аибах,доста стабилна става колата и придобива зверски облик,имам си и документ за закопуването им в Германия.Цената на комплекта е 220лв.доставянето в София,Стара Загора и Казанлък е за моя сметка.Ето и малко снимки:Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето как изглежда и кораба с тях:Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагам на вашето внимание нова цена от порядака на 180лв. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги забравих да спомена ,че съм съгласен и на бартери,примерно за някои парк троник или инфоборд. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) На никои ли не му трябват маркови спортни пружини?!Предлагам Ви, само тази седмица промо цена от 125лв.Дано да Ви хареса цената??? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пружините вече са обработени с цинков спреи за ръжда и скоро ще бъдат боядисани.Цената е 150лв.смятам че цената е добра ,имаики предвид ,че имам и документ за закопуването им в Германия.Скоро ще пусна и нови снимки на пружинките. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова атрактивна цена от 100лв.От това по ниско здраве му кажете. :lol: Хаиде че скоро жената ще ги изхвърли на боклука. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пружините са продадени,честито на новия собственик със здраве да си ги ползва и много безаварини километри да направи.Модератора може да закрие темата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...