Jump to content
alpinab

Нов радиатор питане

Recommended Posts

Здравейте, една бърза консултация. Трябва да се купува нов радиатор за ЕГ-то. На БГ пазара може да се закупи качествен радиатор марка "Nissens" това добре, малко са скъпи но все пак евтино и добро няма. До тук добре.Питането е следното в Ибей има доста богат асортимент от изцяло алуминиеви радиатори поне така казват хората на доста добри пари 36-80,90 $ + 70 80 $ доставка, което не е ценови неправдано, обаче качествени ли са?Има ли някой , който си е поръчвал такъв от Ибей и да има отзиви дали са читави тези радиатори. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nissens е твоя радиатор........и не са чак толкова скъпи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом MIYAMOTO казва така утре го зимам ,даже хората си го имат наличен точно 159 точки. Благодаря ти MIYAMOTO ,че наклони везната в правилната посока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с алуминиев от Ebay,перфектно се държи вече повече от година!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Нисенс от 3 години. За сега без проблем, надявам се и за напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с алуминиев от ибей и не съм имал никакъв проблем с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alpinab каква ти е колата ?Има 2ра употреба оригинални радиатори далеч по-качествени от тези които си изброил :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесов , колата е ег5, а за оригинален 2-ра употреба съм песимистично настроен защото поне съдейки по моя (KOYO) пластмасовите му части са прегорели вече от годините топло/студено и не са механически здрави. Друг минус е вътре намаления обем от получения незнам дали е котлен камък ама ме разбираш.Едно малко инфо , приятелите от фирма Нисенс предлагат за сивици 92-00, модел , който е за 1.6 автомат и е 26 мм дебелина на питата а не както стандарно беше моя 16 мм, и най-големия парадокс.По-големия 26мм струва 160 кинтаПо-малкия 16 мм(като стоковия ми) струва 240 кинта.Странна работа , благодаря на всички.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя парадокс и аз съм го забелязал......ако погледнеш каталога ще видиш и,че 26мм за автоматична кутия е 157.6лв което е абсурдно.На практика можеш ползваш него без никакви проблеми.Няма друга фирма която да произвежда радиатори за автоматични кутии на по-ниска цена от тези за ръчни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не разбирам, но съм чувал че тети за автоматите са с един отвор повече, как ще го ползваш?п.п.съжалявам ако се бъркам, не искам да подведа никой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не разбирам, но съм чувал че тети за автоматите са с един отвор повече, как ще го ползваш?п.п.съжалявам ако се бъркам, не искам да подведа никой

Значи разликата е там , че има два щуцера допълнително и секция за охлаждане на маслото на авт. скоростна кутия т.е. нищо не те бъркат те остават свободни. В момента колата ми е с чисто нов такъв на 26 мм за аутоматик и всичко е бомба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...