Jump to content
PREDATORA

ограничител на 160 км ?

Recommended Posts

Купих си преди 1 месец хонда црх 94" до 140 километра ги бримчи много бързо и на 160 на 3-та с 5.5 оборота спира и ручи и не върви (сега и смених ремЪци,водна помпа.масло,маслен филтър,ремъчни ролки) и не съм го пробвал че нямаме хубав път но може ли да има ограничител някъв ? като от има голяма дрЪпка на др предавки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само автомобилите за японския пазар имат ограничител и той е на 180км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега на мен тава ми го правеше на 170 тъкмо почна да изпреварвам нещо по бързичко и забие оказа се че имам спукана тръбичка излизаща от резервоара незнам каква точно е връската но след като я поправх вече не ми забива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега на мен тава ми го правеше на 170 тъкмо почна да изпреварвам нещо по бързичко и забие оказа се че имам спукана тръбичка излизаща от резервоара незнам каква точно е връската но след като я поправх вече не ми забива

при мен незабива просто реве и не върви :ю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата е забравил да спомене че е автомат. Проблема за мен е или в кутията или в компютъра на автомата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"до 140 километра ги бримчи много бързо и на 160 на 3-та с 5.5 оборота спира и ручи и не върви"-колега,ти колко мислиш че вдига на трета този дал сол,би трябвало да си към ~7000 оборота със 160км,виж си обортомера! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"до 140 километра ги бримчи много бързо и на 160 на 3-та с 5.5 оборота спира и ручи и не върви"-колега,ти колко мислиш че вдига на трета този дал сол,би трябвало да си към ~7000 оборота със 160км,виж си обортомера! :P

автомата е с 4 скорости :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"до 140 километра ги бримчи много бързо и на 160 на 3-та с 5.5 оборота спира и ручи и не върви"-колега,ти колко мислиш че вдига на трета този дал сол,би трябвало да си към ~7000 оборота със 160км,виж си обортомера! :P

нз колко дига 4-тири скоростен е може да са по дълги (все пак ми е на 1 месец)а името на темата е ограничител на 160 км ?хонда дел сол автоматикнаписал съм :P че е автоматик :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е,по дълги са...интересно че на 5.500 ...,точно тогава трябва да почва да върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на първа и 2-ра предавка на тея обороти ме лепи за седалката дойде 3-та и все едно си карам Пунтото (фиат) с 1.1 двигател 55 коня :Х

Редактирано от войводата/cls
Цитати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой мотор това?Не чакай чудеса от малолитражка, при това автоматик и при това на 3-та със 160, за тая скорост си има 4-та вече. При силен кикдаун автомата смена предавка на около 6200-6300 оборота и не чакай над тея обороти да си седи още на 3-та или да върви кой знае колко, то там му се изчерпва потенциала на предавката...все пак не караш 2,5-3 литров мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d16z6, ама все си мисля че поне 180 трябва да може да направи.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене пък ми намирисва на лощо зацепен ангренаж.сменял ли си ремък като я купи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене пък ми намирисва на лощо зацепен ангренаж.сменял ли си ремък като я купи?

смених но не съм пробвал още (около моя град няма къде да ги дигна) дупка до дупка е а на колега по отгоре 1.6 да дига 160? а викаш че е за 4-та ... автоматик лепнал съм му педала то си ги кара както знае мен ми тря ускорение и на купе 1 тон мисля че 125 коня не са проблем аз с мойто пунто (Старата ми кола) 1.1 55коня правех 180 ... ако тая хонда неможе да направи 200 я продавам =)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен така забиваше ремака ми не беше зацепен правилно.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем честно да си кажа, не съм пробвал автомата на 3-та докъде ще докара, незнам даже дали може да докара до лютеницата, защото така и не съм виждал мойта стрелка да отива натам дори на 200-210 км/ч. Сега ми стана любопитно и при първа възможност ще пробвам и двата варианта на Д3-режим кога ще удари прекъсвача и на Д4-на каква максимална скорост ще смени от 3-та на 4-та :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...