Jump to content
Etnonatu®e

Honda

Recommended Posts

Здравейте колеги,много съм ровил из нета дали съществува такъв модел.Търся Civic 6ген,седан над 90кс,и нищо не откривам освен чат пат някоя 90кс.Има ли такава машина? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съществува. Но много малко има в бг, явно не се търсят толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал 1.6, 160 к.с. (май VTI се водеше). Имаше едно време в mobile-то две - черна и синя. Синята за малко да я купя. Това преди около година, година и половина. Още по преди това имаше една зелена с бежов кожен салон - страшна красавица, май от Бургас беше. Не знам дали нея сега не я търкаля колега от форума. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,много съм ровил из нета дали съществува такъв модел.Търся Civic 6ген,седан над 90кс,и нищо не откривам освен чат пат някоя 90кс.Има ли такава машина? :angry:

Ако не държиш да е седан може и да намериш след дълго търсене някой хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука вече доста се засмях, в форума даже има такъв отбор на хората със седани - Sedan Rulezz Team. Мойта е 6-та седан 1996г. 115кончета. Ама не е за продан сори. Иначе в мобилето ги има за по 5-6000лв.Инфо за модела: http://consumerguideauto.howstuffworks.com...honda-civic.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука вече доста се засмях, ...Мойта е 6-та седан 1996г. 115кончета. Ама не е за продан сори. Иначе в мобилето ги има за по 5-6000лв....

Кара: civic '01 EU8 D16V1

:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука вече доста се засмях, ...Мойта е 6-та седан 1996г. 115кончета. Ама не е за продан сори. Иначе в мобилето ги има за по 5-6000лв....

Кара: civic '01 EU8 D16V1

:angry:
колеги,аз знам че я има като модел но трудно откривам за продан :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пробвай тогава в http://www.mobile.de/home/index.html?lang=en. Прегледах го набързо и има достатъчно по 115 к.с., а и VTI-та се намират. Или отиваш и си я докарваш, или хващаш някой да го свърши вместо теб. Ако чакаш да се появи тук, може да мине и година... А това, дето си го цитирал, е предназначено за предишния потребител, не за теб. Дето хем неговата била 6-та генерация седан, хем карал 7-ма генерация хетчбек (EU8). Просто ми стана интересно.

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто имам две Хонди бе пич, то е ясно че не мога да ги карам едновременно нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля модераторите да затворят темата,разбрах каквото ми е нужно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...