Jump to content
Bella

Извратени типове

Recommended Posts

То бива луди и изнервени и какви ли не хора по улиците.....ама това днес което ми се случи на гробища направо ме потресе. Отиваме аз и майка ми на гроба на баба ми, който е на Бакърена фабрика. Там е толкова зле от гледна точка на храсти, дървета и трева, че нямам думи. Та чистим си ние там, и аз отивам да изхвърлям боклук и срещу мен един полугол психопат си събул гащите и си бие ч...и, и на всичкото отгоре си седнал на една от надгробните плочи. Направо като го видях и щях да повърна. Виждала съм веднъж такова нещо в Борисовата градина, ама на гроб...не бях. :angry: Майка ми вика да не би там да е погребана жена му и той да я жали :angry: Там има охрана, ама ние докато ги викнем, ония изчезна. А и охраната като му казахме, той извади едно тефтерче и около 10мин. търси номера на колегата си да му се обади......представям си ако беше по-спешен случая. Обаче ни казаха, че сутринта е имало същото оплакване, само че от 2 баби.....значи ония нещастник не подбира младо-старо......важното е нещо женско да мърда пред него. Ужас, като се сетя че майка ми понякога ходи сама там...Върнахме се на мястото с 3 души от охрната, но го нямаше. Така че момичета, никога не ходете сами там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ги такива откачалници! брат ми ведньж беше видял някакво момиче в парка зад джендема(пловдив) да се заиграва с топката на една чешма! думите му бяха (мн ми се пиеше вода....но ми се отщя) аз лично бих и хвьрлил един лабут :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на гробищата е по-отдалечено и безлюдно...а какво ще кажеш за картинката - около 30-35 годишен мъж в джип, чисто гол, прави същото в 8 сутринта на пешеходната пътека до основно училище - направо ми се искаше да го застрелям...ПРОСТО ТОЯ НАРОД СЕ ИЗТРЕЩЯ ТОТАЛНО...затова от доста време на сам не мърдам никъде без помощното ми средство - спрей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам, доста ги има такива. Най-пресният пример, който мога да дам, е от онзи ден. Решихме с приятелка да отидем до Побити камъни, да разгледаме парка, който е национална туристическа атракция, и както си се катерех по камъните и какво да видя - 2 мъже и една жена решили тройка да правят насред парка...а има деца...да не говорим за неуважението към националното природно богатство...Другото място е Морската градина. Там редовно има един ексхибиционист, който във възможно най-неподходящия момент, когато градината е претъпкана с невръстни дечица, решава да си покаже м*дите. Добре, че нямам оръжие... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз трябва да си купя един спрей...срещу изроди.На гробища имахме у нас една лозарска ножица, която хич не е зле за оръжие...щях да му го клъцна без проблем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да са смея ли,да плача ли незнам.Като дойда ся на 23-ти зема да намина през оръжения,че знам ли днеска из храсти,гробища едно др. утре,който хванат на улицата ;) Егати сбъркания народ дето сме .... в др държави дали има такива слички :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива откачалки ги има навсякъде,но само тука ги оставят да си ходят спокойно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнахме се на мястото с 3 души от охрната, но го нямаше. Така че момичета, никога не ходете сами там.И за момчетата се однася! :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...