Jump to content
Aleksandyr

Национален дрифт шампионат

Recommended Posts

Не видях да има отворена тема по тоя въпрос ,но някой смята ли да идва утре за състезанието ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега я виждам темата ! Аз бях и съм много доволен от преживяното ! Добре се получи ! Имаше доста положителни емоций ! Нямаше инциденти ... и състезателите и публиката се накефиха на макс ! Имахме двама участници съформци . Поздрави за тях ! Следващия път ше се представят още по-добре ... особенно Анатоли надявам се ! Ето някоя снимка от мен :НДШ “King of Bulgaria” - I кръг Хасково 16-17 Май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма красота е дрифта. Браво на момчетата за ентусиазма и колегиалността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То до вчера нямаше тема , но и аз бях там и аз се изкефих. Само не ми хареса че гледах повече БМВ-та ,нисаните не разбрах защо не караха. Дочух че не били се класирали.И много интересна беше срещата между атмосферката(Мантата) и бмв-то сивото с турбо ,направих правилен залог за атмосферката ;) макар ,че на бмв-то май отиде съединитела. Но шоуто беше на макс ,както и събота вечерта като се завъртяха малко из Хасково ,плътно ги следвах пак имаше изпълнения. Весело-весело беше:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-то с турбото го караше .. нашия съфорумец Алекс Бурдин ! И аз заложих на Мантата ! Мноо ме кефи ! А и пича е яко надъхан ! Нисана на Дуцов май не се класира сутринта ! Жалко ! А ме беше яд за бялата АЕ-86 ца ... че отпадна рано ! Имаше техника пича ! А двете Плевенски БМВ-та направиха неверотятен синхрон ... красиво беше ! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рацере - ще пипаш чуждо, а? :P

 

Публикувано изображение

 

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...