Jump to content
lvo

Зареждане на климатик в Пловдив

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да ми проверят климатика дали всичко е ок защото имам чувството че работи по слабо от миналата година.Препоръчайте ми сервиз в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, тъкмо това си мислех днес, докъто се пържех.Е аз не знам как е бил моя миналата година, но определено не е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно срещу бриколажа в уличката на ВИК тя е една задънена улица в дъното на улизата е вик а в дясно е сервиза на кирчеви оод тва са наи добрите братко коцето едно момче на кичури дано съм ти бил полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Atsalov auto" Намира се след Бриколаж на улица "Владая" , търсете Краси ! Има хубави машини и знае какво прави ..... Също е мн добър с електрониката и кар аудиото ..... телефона му е : 089 9926546 дано да съм бил полезен .....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Atsalov auto" Намира се след Бриколаж на улица "Владая" , търсете Краси ! Има хубави машини и знае какво прави ..... Също е мн добър с електрониката и кар аудиото ..... телефона му е : 089 9926546 дано да съм бил полезен .....

Публикувано изображение

мерси днес ходих добре работят имат машини.допълниха 100грама и смениха маслото.сега работи по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво излиза пълно зареждане, че тряа да ъпгрейднем един бус с " Н " отпред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво излиза пълно зареждане, че тряа да ъпгрейднем един бус с " Н " отпред

100 грама 10лв ,анализ 30-40лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, това ме успокои много - бях се настроила,че за тая услуга ще ми резнат главата през кръста.Колега, дали имаш някакъв телефон да звънна предварително за уточняване не работното време на момчетата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, това ме успокои много - бях се настроила,че за тая услуга ще ми резнат главата през кръста.Колега, дали имаш някакъв телефон да звънна предварително за уточняване не работното време на момчетата?

ами телефон нямам с питане ги намерих че са доста в края на халетата.Иначе цялата операция трае около 40мин.пред мен имаше един човек и след него закачиха моята кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Написал съм ви и телефона му , но няма кой да чете ..... Радвам се че сте останали доволни ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявам се за недоглеждането, при втория прочит го видях телефончето!Благодаря! И аз ще скоча другата седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най-накрая я свърших и аз тази работа и искам да споделя колко изключително доволна съм. Въпреки описаните от колегите сервизи, аз се доверих на мойте познати от сервиза на Кастрол(на ул."Булаир"), които за климатиците викат един пич след пет часа, страшно съм доволна от работата му - 1. в колата мога да замразявам пържоли и др. подобни и 2. взе ми неприлично малко пари - 30лв. за материалите и труда. Препоръчвам го горещо на всички - тел. му е 0896 795 309

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) нека да иде някои коч да видим колко пари ще ни орасят или ако искаме да минаваме по на тънко трябва да даваме на жените да ходят в сервизи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) нека да иде някои коч да видим колко пари ще ни орасят или ако искаме да минаваме по на тънко трябва да даваме на жените да ходят в сервизи :P

:);) ;) ;):D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да е точно така, но няма проблем - ако някой иска ще му я закарам колата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви помогна със сигурност.Има едни пичове до хепито на новотел Пловдив - през 2 къщи по посока на районното.Много са точни, Не ти взимат пари ако проблема не е в климата,а ти казват какво да си оправиш. Иначе двама мои приятели си заредиха климите за по 30 лв.Ето ви телефони - 0899979249 , 0896795309 , 0888889239 - Наско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...