Jump to content
Guest Scoup4o

Tarsete Golf

Recommended Posts

Guest Scoup4o

Преди 2 часа един червен Голф 2 ми накова Прелюда!!!Като се видим,ще ви расправям,да не стане като с Омбре!!!:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Дай някаква информация за тоя голф - номер, кви джанти - не може ей така да се каже - черен голф - във Враца специално такива щайги се прескачат, като един от тях е бил преди година мой и в момента е сплескан :huh::ph34r::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star
Отговорено (Редактирано)

Един от моя квартал продаде преди 2 дни тунингован, червен Голф 2-ка ;) . Ако ми опишеш колата, мога да ти кажа дали е тая :ph34r::huh::o .

Редактирано от Rap_Star

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Пичове,става въпрос за моята кола.Голфа ми раэби прелюда.Като се видим ще обеснявам,эа да нямам проблеми като Омбре.Ама прелюда отива в бокса эа дълго тоя път :ph34r::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Пичове,става въпрос за моята кола.Голфа ми раэби прелюда.Като се видим ще обеснявам,эа да нямам проблеми като Омбре.Ама прелюда отива в бокса эа дълго тоя път :huh:  ;)

Добре де, ясно че лошото е станало (Много съжалявам колега ;):ph34r: ), ясно че НЕискаш да се разчува, но все пак - обясни какво искаш да кажеш с това "Търсете ГОЛФ" !!! Търсиш точно определената кола която те е ударила (данеби да е избягала от местопроизшествието ?! ;):o;) ) или търсиш ГОЛФ да купиш ли, де да знам. Аргументирай се моля те, че въобще НЕможем да разберем за какво става дума !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

prelude : колега от тук можеш да започнеш !!!:ph34r: му на тоя ... само да го барна ... как ше ти ...а-а-а-а-а-а- я на АЙСИКЮ го опиши ...Как е хубавелката ... много ли е сплескана ... къде е ударена за да ти помагам с търсенето на части ... Оффф ... какво точно стана бе човек.Как стана .. баси ... ЕЙ АКО НЯКОЙ ПОЛИЦАЙ ЧЕТЕ : Земете се в ръце бе другари пазители на реда !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

К`во значи НАКОВА?Ако те е ударил и те е помачкал, здраве да е ! Ще я оправиш! :huh: Ако те е скасал на гонка на пример , лошо! Нема оправия! Може само да искаш реванш! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

търся точно определен голф в който се ударих аз.значи историята е следната:на 14.03.2004 в 22:30 на светофара бул.Евлоги Георгиев и Милин Камък спирам 3-та кола зад въпросния червен голф 2-ка.аз съм в наи-лявата лента,а той е спрял на средата на мойта и средната лента.светва зелено и потегляме нормално(бавно).идиота наи-накрая се дърпа в средната лента и ми прави място да мина.таман си включвам 2-ра на 15-20 км/ч и копелето рязко ме засича и заковава без да да използва спирачките.те и без това светлините му отзад не светеха.колата му просто закова на място и явно изгасна.в този момент аз реагирам и точно си премествам крака на спирачката и виждам как предият ми капак се сгъва.ебаси ужаса.слизам,а сестра ми само ми разправя:спокойно,спокойно.излизам аз,излиза оня и го питам какво правиш бе? защо ме засичаш и спираш аварийно на залена светлина без никаква причина,а той:ми имам проблем със скоростната кутия,а ти се научи да караш :ph34r: мислех да го погреба заедно с ковчега му още там само заради тая реплика.викам му:иа си дай документите и сега ще викаме КАТ,а той ми казва че каралболен човек в колата и ми отваря пасажерската врата и ми показва някаква жена с мокра коса.ебал сам й майката-откъде да знам има ли й нещо или ме лъже.И тоя капут тръгва да се качва в колата да си ходи.аз му хващам вратата и пак му искам документите да го видя кой е.той само ми казва полоковник Иванов.аз му отвращам ,че въобще не ми дреме и ако е генерал да слиза да чакаме КАТ или да си дава документите.в тоя мометн обаче ми звъни телефона и се разсеях и копелето си трагна.обадих се на КАТ и им казах какво е станало и номерата на колите участващи в ПТП-то.от КАТ ми казаха че няма да праят никой,да сам отишъл във вторник и да ме намерят по обаждането.та вчера бях в КАТ,а днес ще сам при застрахователите.така че ме извинете за закъснялото обяснение,просто не сън на себе си.Като се видим ще дам повече подробности да си нямам проблеми,че явно има КАТ-джий Хонда фенове,които четата какво си пишем :huh: Лошото е,че колата ми пострада доста въпреки ниската скорост,а на гадния голф му нямаше абсолютно нищо,защото се мушнах от долу.аз съм със смачкани и счупени капак,десен фар,десен мигач с габарит(те са заедно),десен калник,спукана броня(но слава богу е много малко),халогена от дясно ми е здрав,но е с изкривена стойка и е влезнал навътре.абе въобще: тоя голф ми еба капаците.всичко май ще се ремонтира,само фара и габарите с мигача ще са нови.има и малко изпъване.гредата зад фара ми и тази над радиатора ми са влезнали малко навътре,защото аз го ударих точно с фара,а не с бронята.слава богу новият ми радиатор е здрав.ще направя снимки можеби още днес и схте ги сложа да я видите.чао от мен и стискайте палци да я оправя скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Номер на голфа? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

колега дай регистрационния номер, че има един тупан с такъв ГОЛФ и в момента е на работа в поделението до нас !!! Кажи номера ако е същия педал, който е на инспекция в момента във Враца на поделение 36530 да отида да му нанижа гумите както е спрял пред портала !!! Мразя ИДИОТИ, КОИТО СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ОТ СЛУЖЕБНОТО СИ ПОЛОЖЕНИЕ - полковник Иваном бил - ще го понижа аз в редник само да го докопам с щангата !!! Извинявайте, че съм толкова разярен ама снощи пипнах и копелетата, които са ми отмъкнали капачките - доведоха ми ги !!! Днес трябва да ми ги върнат а аз снощи съм киснал до 03.00 в районното, че на единия му счупих носа ... и сега ми се е подул целия глезен ... ама ще ми ги върнат де ... емблемите са продадени на някъф със софииски Прелюд - небесно син по-стария модел от моя - мисля, че 2-ра генерация !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Значи, е било по - лошо от това да те скъса! Не се ядосвай, тенекии се изправят! Свиркай си ! Никой не е застрахован от това! Погледни го така - можеше и много по- зле! Ще си я оправиш и ще забравиш! А колкото до оня с голфа, ЩЕ СИ ОСТАНЕ ПРОСТ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

абе и аз така го гледам вече,щото иначе ще превъртя.пък и нали все се чудех дали да я боядисвам цялата или само там където ръждясва.сега вече е сигурно,че ще я правя цялата.пък и имам куп други неща да оправям.така поне наистина няма да я карам докато не събера парите да я стегна.пак е малкият дявол.можеше да е много по-зле.адски ме е яд,че на скапания голф нищо му нямаше и защото точно тогава карах много внимателно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star

Те тия с Голфовете са ебати шибаняците :o . Преди 2 години един такъв галфон с червен Голф, замалко да прегази майка ми. Ебал съм му майката. Все пак живеем в България ;):ph34r::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

абе май има нещо вярно в легендата че болшиството от тези ,които карат Голф ( особено ГТИ) не са особено коректни и толерантни шофьори :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star
Отговорено (Редактирано)

Ми да, то е ясно. Ако имаш вкус и искаш да караш бърза кола, си купуваш Хонда, а ако гледаш да си спестиш парите в джоба, си вземаш някой натрошен Голф 101-ва ръка. Само не мога да разбера, защо като карат Голф се мислят за големи гъзари? Все пак цяла България кара тия германски таратайки . Сложили некви джанти, дето още от времето на Москвичите и Жигулите ги продават и се кефят. Според мене трябва да се съберат клубовете на останалите марки и да им се покаже на тия уроди че Голфа е за боклука :ph34r::huh::o P.S. Феновете на Volkswagen да не се обиждат, щото на Голф 2 и 3 отдавна им е минала модата. !!!

Редактирано от Rap_Star

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Абе оставете хората с Голфовете намира - какво ги съдите. Като че ли им е малко бремето че са се заробили с това да имат ГОЛФ :ph34r::huh::o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star
Отговорено (Редактирано)

А кой ги е карал да си купуват Голф? Поне като карат Голфове, ще се разполагат според чергата си. Ааааааааааааааа ма ха :ph34r::huh::o

Редактирано от Rap_Star

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ето резултатите от малоумието на поредния голфаджия:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Викторе,мерси много за помощта.това е резултатът от иначе ниската скорост,но лошия удар.майката си е ебало.ще пребия някой накрая по пътищата.и без това са много неориентирани и си го просят.Виктор май най-добре ще ме разбере.за няколко дена и на него му отровиха живота и спокойствието.айде чао от мен.ще се видим по-натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

А-а-а-а :crazy: махнете тези снимки уе майна.Боли ме сарцето като ги гледам,баси тапите голфове.Много ми е тежко като вида няква Хонда в кофти састояние :angry: баси..............

Редактирано от Naughty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rap_Star

Човече като ти гледам красавицата такава, все едно гледам гаджето в болница. Някой само да тури някоя мръсна дума на Сивика ми и ше ходи да прави компания на рибите. Мама и мръсна на тая народна бракма, дето ти е помелила Прелюда. Фани го тоя и го натупай така, че да го е срам да се усмихне до края на живота си. Няма да му трябва повече паста за зъби :crazy::angry::lol::D:D:D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda
:angry: Много кофти колега :crazy::lol: Дано да успееш да напаснеш този десния фар - че по принцип това е един от недостатъците на тези коли с "дигащи фарове" - при евентуален челен удър, после НЯМА напасване на фара :D Дано обаче се справите да вазвърнете предишния ПРЕКРАСЕН вид на автомобила :D:D Дано !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Баси, не съм вярвал, че ще стане така... Доплака ми се ако щете вярвайте като я гледам... Баси ... prelude мен ме заболя душата за видя дяволчето ти така та камоли теб (все пак караме коли, които страшно много си приличат) Недай боже (да чукна на дърво) но ако се случи това с моята глезена хубавелка - ще се гътна казвам ви. prelude, ако мога с нещо да помогна - казвай. Бих прекарал две седмици в гаража без да лягам и да ям, само и само да върнеме красивия облик на твоята принцеса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest str_8

Съжалявам за случилото се .Тия голф 2-и съм ги намразил много.Преди година и половина ,при влизане в един завой с около 100км\h такъв голф2 ми излезе насреща и за да избегна челният удар(след около 50-60м спирачен път) се спрях в един тир.Голфа беше с бургаска регистрация(да те еба в г...,ако ти дето го направи четеш това),натоварен с 5 човека и разбира се избяга.Останалте коли спряха и хората ми дадоха номера му,но резултата от издирването беше неуспешен.Моите пражения бяха скъсана броня,счупен мигач,намачкан ляв калник,счупени каре,носач и амортисьор и най-гадното рейка на хидравликата :lol: За един месец оправих колата с повечето нови части и малко втора употреба.Най - голям проблем беше рейката докараха ми я чак от Варна.Сега съм доволен че всичко ми е подновено и колата е добре , но дали това е начина да пръскам толкова пари заради някакъв уруфляк. :angry: B/w още един SHUTTLE беше намачкан заради скапан голф2,който го ударил отзад при изпреварване и го е изхвърлил извън платното.Не мога да разбера тия с голф2-ките (същото се отнася и за тия с вектрите) за к'ви се мислят.Аман от нафукани тъпанари.Дано успееш по-бързо да си опавиш колата.Успех. :crazy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude
Отговорено (Редактирано)

Мерси много,момчета.Аз ходих при застрахователите от Левски Спартак и имам два варианта:1. Да им я дам в техен сервиз и да ми я оправят на 100%,а аз само да си я взема после(незнам кога ще може да стане това обаче)Моя човек ме увери,че досега нямат недоволен клиент след такива ремонти в този сервиз и че няма проблем да ми покаже вече направени от тях коли или да им вися на главата,като я правят:crazy:)Аз човека го познавам и му вярвам.2. Да мине и вторият оглед вече без предната броня и да ми кажат колко пари ще ми отпуснат за тези щети.и аз ако мога да си се вместя в тях,като сам си търся майсторите и частите.Парите,които давали се образували по следния начин: 60% от цената на новата част при официалния вносител.обаче това май важи само за нещата,които ще признаят за унищожени и имат нужда от замяна с нови.и понеже фалита ме тресе от доста време и момента сега е крайно неподходящ има голяма възможност да им я дам в техния сервиз.но не мисля да бързам. нека ми кажат колко пари ще дадат и ще видим.Prelude_BA4 понеже сме наистина с почти еднакви коли,ако имаш познати които могат да намерят фар комплект и мигача с габарита-питай ги за цената,моля те.и втора ръка ми вършат работа.Мерси много на всички и искрено ви пожелавам да не ви се случва каквото и да било от този род.п.п. Най-много се дразня на шибания факт,че когато си ударих колата нямах много бензин и карах адски бавно и внимателно,а не както аз обичам да си карам и както си знам най-добре.така че карайте си както си знаете и не му мислете прекалено(но все пак мислете).тъпото е също,че ми стана ясно едно:колкото и да си съсредоточен в/у това което правиш и колкото и опит да имаш с него,когато обстоятелствата се наредят с/у теб НЯМАШ НИКАКЪВ ШАНС.айде със здраве от сега натам :angry:

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Scoup4o

Абе `Кириле`, дишай споко, 6те оправим кочината, а после ште накажем някак си и педераста с Голфа!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

ПИЧОВЕ ДА ЗНАЕТЕ ОТ БАТЕ БОГИ ЕДНО НЕЩОАКО ВИДИШ ЧЕ ЩЕ СЕ УДАРИШ ОТЗАД В НЯКОЯ КОЛА ПУСКАЙ СПИРАЧКИТЕ - НИКОГА НЯМА ДА ИМА КАЧВАНЕ ВЪРХО ТВОИТА БРОНЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Това е много добър съвет, ама едвали е възможно като виждаш неизбежното да пуснеш спирачката ! Колкото по-близо отиваш до целта ,толкова по- силно натискаш спирачката! Това си е рефлекс! Само жени съм виждал да не направят нищо и да избегнат строшените фарове! Ама се пита тогава дали е щяла да се удари ако е наковала? Е няма точен отговор, само предположения!Не вярвам да се науча някога аз. Можеби след 20-тина такива катастрофи ще им свикнеш ама аз предпочитам да не свиквам :D ! Един път ми се случи и естествено огънах педала на спирачката от натискане и спрях на милиметър от предния! Тамън си поех дъх и пуснах спирачката и си викам УФ размина се и ПРААС от зад ме наковаха! Такаче момци , скачайте на газта!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Тони, прав си ,мамам му стара ! при това движение (особено пък в софия ) ни да спираш , ни да не спираш ! откак си взех королата имам вече два леки удара - първия път един засича колата пред мен и аз скачам на спирачките ама не ми стигна дистанцията и праас ! добре че нямаш е щети ! втория път си спирам внимателно зад една колона и с ужас гледам в огледалото за задно виждане как този зад мен стиска волана с ужас изписан на лицето...и след малко -праас ! и този път се отървах без щети ама завалията си строши фара и мигача в задната ми броня. а иронията беше че и той караше Корола като моята !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

а иронията беше че и той караше Корола като моята !

Много са опасни тези със Королите, внимавайте! По-рядко се срещат от Голфовете, но пък компенсират ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...