Jump to content
iani qnkov

вапросче за моно инжекцията

Recommended Posts

здравеите пичове имам едно вапросче кум вас,извинявам се предварително че сам нов и е вазможно да правя грешки :rolleyes: значи вапроса ми е дали е вазмойно да се запуши моно инжекцията,и какав е начина да се отпуши?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В същност не е МОНО, а е ДУАЛ инжекционна система. Може да се запуши естествено. Като за начало ако е запушена пробвай с добавка на STP за отпушване на инжектори (в черно шишенце е) . След това смяна на бензиновия филтър задължително!

Също така и вана с ултразвук ама естествено ще се налижи да сваляш инжекторите.

 

Това е ако е запушена. опиши първо какви магарии ти прави. Може да е от нещо друго :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми имам чуството че не варви точно както трябва имам приятели с д15ки и ми се струва че има нещо което не е както трябва!знам че може да е от много други работи но прсто исках да попитам за инжекцията?даваите сувети и от какво др може да е :rolleyes: а компресията ми е добре,масло не ми гори ''много'' ;) сменял сам гумички на клапаните!дажаите савети новак сум!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако не си си сменял бензиновия филтър е доста възможно да е от това. След това са : въздушен филтър, запушен 2-ри инжектор, запушен катализатор, запушено крайно гърне, свещи, MAP -сензор . Разхлабено жило на газта и не може да настъпиш до край ;) ;)п.п. 4=ч ; 6 = ш , че ще ти се карат модовете :rolleyes:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...