Jump to content
Guest ko_petrov

Хондата не ще да пали!

Recommended Posts

Guest ko_petrov

Значи от скоро имам Хонда ;) и изникна следния проблем:Като е студена винаги пали, но като е топъл мотора прави мизерии, наи-интересното е че не всеки път а когато и хрумне ;) 1. Давам на контакт; светва жълтата лампа(чува се бензиновата помпа) изгасва чува се едно цъкане и след това пали - това е момента когато пали!2. Давам на контакт; светва жълтата лампа(Не се чува помпата!!!) изгасва и след това не ще да запали!Инъче винаги пали когато се включи помпата.Двигателя е Д15Б2!Та дали може да е от някое реле или бензиновата помпа (Дано не е от нея ;) )Аджеба каква е тази жълта лампа която светва на таблото ;)Извинявам се за "ламарския" въпрос но хал хабер си нямам ;)Предварително благодаря на отзовалите се помощници! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Значи от скоро имам Хонда ;) и изникна следния проблем:

Като е студена винаги пали, но като е топъл мотора прави мизерии, наи-интересното е че не всеки път а когато и хрумне ;) 

1. Давам на контакт; светва жълтата лампа(чува се бензиновата помпа) изгасва чува се едно цъкане и след това  пали - това е момента когато пали!

2. Давам на контакт; светва жълтата лампа(Не се чува помпата!!!) изгасва и след това не ще да запали!

Инъче винаги пали когато се включи помпата.

Двигателя е Д15Б2!

Та дали може да е от някое реле или бензиновата помпа (Дано не е от нея ;) )

Аджеба каква е тази жълта лампа която светва на таблото ;)

Извинявам се за "ламарския" въпрос но хал хабер си нямам ;)

Предварително благодаря на отзовалите се помощници!  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Моят двигател е същият и се е случвало да ми прави същите мизерии 2-3 пъти.До ден днешен не знам от какво, защо и как стана?!Оправи се само и скоро не съм имал проблеми.По вещите по въпроса ще се изкажат, и ще разберем от какво е... ;) Иначе лампичката ти е за инжекциона...който трябва да нагнети горивната смес, преди да запалиш. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ko_petrov

Иначе лампичката ти е за инжекциона...

;)

 

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=3069&st=0 там си пише

<{POST_SNAPBACK}>

Сърдечно благодаря за линка!

Нещо не съм много добър с поялника. Има ли някой в Пловдив да го ремонтира това реле, че Омбре е малко далечко?

Колко струва ремонта?

Редактирано от ko_petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...