Jump to content
Brutalism

фалшиви брони за сивик 5г.

Recommended Posts

Одеве ми се случи случка...Преди 1 час се чудех къде да паркирам колата, нямаше места,където сега си паркирам,а си казах,че няма да я спирам повече под шибаните дървета,шот за 1 година и вече ми се смени боята направо и винаги намирам папулки из цялата кола...та реших отсреща да паркирам и не стига, че обикалях като луд и видях едно свободно нясто,ама по-навик минавам направо и го пропуснах и обиколих пак. Накрая гледам там пътя един вдлъбнат,ама хората са си паркирали и едвам, лееко давам газ като в голяма дупка,ама почна да стърже нещо и като изкачих високата част и имало няква плочка щръкнала и аз видях, че няма да мога да паркирам там и дадох назад и....слязох и видях,че бронята се е счупила,а тя е някъв супер ментак, не си спомням откъде я бях поръчвал,ама видях още един сивик със същата и като я чукнах..ми то на тела ми е по-здрава пластмасата :P и незнам как са я хващали тая броня,ама ако бях я дръпнал и щеше да ми остане в ръцете..И тръваме със сестра ми да се прибираме и нещо се спрях и в същия момент буммм,помислих че някой хвърли пиратка в краката ми и гледаме на 1 метър парчета мазилка,които са се откъртили от покрива на блока. Седяхме 2 мин. и не можем да вземем решение,незнам просто нещо се спрях и тва падна на 1 метър от нас... :P И сега незнам какво да правя с бронята,ама тия дето ги продават по 90лв ли колко,ми то по-добре да си взема няква тунинг,тя даже и ще е по-здрава от тая умряла пластмаса дет ши я счупя с ръце :P:P нищо смислено не написах,ама ко да се прай :P как може да продават такива пластмаски като шоколаво яйце се чупят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Ако беше написал как се казва сестра ти, щеше да внесеш смисъл в темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно заради качествата на тези тайвански ментаци си лепих, китосвах и боядисвах оригиналната броня. Щото прецених, че новата ще се потроши при първото леко чукване, което в градската джунгла означава максимум до един месец. Иначе цените са много примамливи - около 50 лв излизаше новата (за 6-та генерация).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колегиТо така е и с оригиналните тасове и ментаците- аз имах счупен тас по средата (оригинален разбира се)- на няколко малки парчета около болтовете за завиване на гумата, и макар и изкривени- нито едно от тях не падна при 1- 1,5 години шофиране.По- добре втора употреба (или в краен случай нови) оригинални, отколкото по- евтини ментета.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора ми се чудят защо продавам оригинални брони на цените на чисто нови ментета , ами много е просто , ето го примера , ако беше оригинална щеше само да се надере , а ментетата се чупят на парчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На още един дето бил ударил колата и си сложил такава броня ментак му казали няква безуумна цена за оригиналната.. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пук искам да си купя такъв ментак ама преден капак ,айде някой да ми кажи къде ги продават че да си купя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...