Jump to content
speedrum

Хонда Сивик 93г. хетч,1.5 V-tec E(d15z1)на части

Recommended Posts

Продавам Хонда Сивик 93 г.(V-Tec E), 3 врати, хетчбек на части. Мотора е D15Z1 90 к.с., доста от нещата са продадени, но ще опиша какво е останало: двигател и скорости, задна врата, задни панели, задна броня(тунингована), задна вратичка(тунингована), задно стъкло с чистачка, преден ляв калник, лява врата, седалки + подглавници за предните. От ходовата част са продадени външните карета и пружините. От мотора е продадено делкото, водния радиатор, шайбата на хидравликата, водната помпа, една от помпите на съединителя, казанчето за чистачките...От купето - таблото с уредите и жабката. Модела е без барчето, волана e с AIRBAG и още го има. За сега това е, ако ви интересува нещо питайте.

 

За информация: тел.0887/289334 ; 0878/464555 ; 0897/847568 и на Л.С.

 

Малко останали снимки, които съм редактирал, защото са ми лични...

 

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Снимка 5

Снимка 6

 

:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегите, които са писали съм отговорил.За други въпроси, питайте. :worthy: Горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Горе! :rant:;)

Редактирано от speedrum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички от форума!

 

Моля за следното: ако някой има интерес по темата и иска повече информация, да използва следните телефони:

 

0888/652617 и 0878/464555

Благодаря предварително!

 

:D

 

Както и на тел: 0887/289334

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите, които са писали: Мотора се продава още, но не с всичко към него, защото доста от нещата са продадени(н-р делко, колектори, алтернатор, шайба за хидравликата и др.).Наличен е целия мотор с инжекцията и компютъра, както и скоростите към него. За цени, моля обаждайте се на посочените телефони.П.С.Километража е продаден.Поздрави! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги, които искат информация - моля ви използвайте подадените телефони, тъй като няма да имам възможност известно време да ползвам нета. Благодаря за разбирането.Поздрави и успех с Хондите! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...