Jump to content
PREDATORA

тунинг километраж

Recommended Posts

Карам хонда дел сол 94-та година мога да снимам и таблото... искам да си го направя плазмено кой може да ми свърши тая работа и кфи пари ще ми стъпи ? или могали да си го направя сам :ranting: искам стрелките червени,и сини цифри =) благодаряааа и какъф филтър спортен бихте ми препоръчали (оригинален)

Редактирано от PREDATORA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш плазмено осветление на таблото то не се прави а се купува.... в смисъл че има такива специални циферблати които се продават...!

Ето снимки на два модела:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

И двата модела могат да се намерят от колеги от форума на цени между 90 и 180лв в зависимост от това какво точно искаш! Няма да споменавам имена за да не става като реклама че новите санкции са много високи (до две години лишаване .... от свободно пребиваване във форума :ranting: ) Ако си внимателен ще разбереш сам :punk:

 

А в другия вариант си купуваш 8 сини диодни крушки с тъп връх ( защото при тях светлината не е насочена) и две червени ... разглобяваш си таблото и си сменяш крушките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако снимам мойто че е автоматик и има посредата индикатори коя предавка е.. дали може да се направи и ако може някой да даде оферт-а от форум-а да правим сделката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Освен готовите плазми има и доста фирми в БГ който ги правят по поръчка.

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен готовите плазми има и доста фирми в БГ който ги правят по поръчка.

a какви пари излизат ? по поръчка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам такъв километраж.. лошото е , че не знам към кой да се обърна.. ровичках се в гуугл доста , но за Дел-солчето никаква оферта не излиза Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече му го предложих, но на ЛС да не каже някой, че рекламирам :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ефтиният вариант е с диодна лента ;) ето как стана при мен, за съжаление не снимах като го правя. Би трябвало да можеш да си я вържеш да взема ток от мястото където ти стоят оригинално крушчиците за осветление на таблото, в моя случай е с РГБ лента и съм си я вързал към котролерче с което си сменям цветовете заедно с осветлението на парното и останалото допълнително осветление в колата, и не ми светва километража когато си пусна фаровете, отделно с копче си пускам контролера. И така де защо не се пробваш да си го направиш по тоя начин, ефектно е, като ти писне един цвят си сменяш на друг и не излиза скъпо, контролерчето е към 20-на лв., RGB лента мился че вече има и за по 10 лв на метър, аз примерно съм сложил в километража, парното, в краката, отзад на решетките на говорителите и средната конзола отрани на скоростния лост да светят малките отворчрта и ми отиде на повече от 2 м. лента. Иначе казано материалите са ти към 40 лв и остава само нерви да имаш, защото вервай ми ще ти трябват ;)post-14830-0-08435600-1326878048.jpg post-14830-0-48038200-1326878279.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...