Jump to content
Guest Leon

моля за съвет

Recommended Posts

Guest Leon

Гледам един сивик дето се продава. Когато се кара и изключа от скорост стрелката на оборотомера и скоростомета падат на нулево положение, а колата още се движи. Ако се включи на скорост пак се появяват реалните показания. На какво може да се дължи. Автоджамбазина се оправда със слаб акумолатор обаче не му вярвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами при мене има също подобен проблем , но само с оборотомера и понякога си работи добре.При мене стоят празни обороти , нулеви , и като си карам ограничителя ми се включва на 7000 , а не на 7200 рпм .Предполагам е някакво зацапване или просто като са ти връщали километража са счупили нещо , знам ли .Не съм си отварял таблото за да разбера къде е проблема .Но се съмнявам да е слаб акомулатор, до сега не съм имал проблем с него , а е стояла 3 седмици без да се кара и винаги си е палила от раз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest La4o

Не за мен е невазможно да е от акумулатъора, по вероятно е счупено нещо по таблото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Markony

Проблема с скоростомера го имах и аз.Кра4етата на дат4ика на скоростната кутия бяха изгнили.за оборотомера не знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Ами при мене има също подобен проблем , но само с оборотомера и понякога си работи добре.При мене стоят празни обороти , нулеви , и като си карам ограничителя ми се включва на 7000 , а не на 7200 рпм .Предполагам е някакво зацапване или просто като са ти връщали километража са счупили нещо , знам ли .Не съм си отварял таблото за да разбера къде е проблема .Но се съмнявам да е слаб акомулатор, до сега не съм имал проблем с него , а е стояла 3 седмици без да се кара и винаги си е палила от раз ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Е на теб ти е изместена стрелкатана оборотомера 200rpm обратно на часовника...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest De Puta Madre

Taka,сега бягай приятелю да ти проверят тоците,кое как зарежда,колко ток дава алтернатора,защото ако е изгоряла някоя намотка на статора дава по-слаб ток и на празен ход като падне акумулатара стрелките на оборотите и километража умират.При мен беше това.Карах го ден и после почнах да зареждам аку-то за да карам на другия ден.А лампата присветваше само от време на време съвсем безобидно.Омбре :) ми помогна да оправя проблема :Слава Нему и Всички Вманиячени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...