Jump to content
paRADOx

Месечна среща София - 26.04.09г.

Recommended Posts

я и моя кошник го има сниман офф голфчето ми има ли го и него снимано :);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да.. колегата с астрата бегачка , дойде да ни наказва :) "семкаджии"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм и аз се престраших този път :) супер беше срещата като изключим 1.5 часовото ми закъснение ;) другия път съм първа.. :Р (и моето купе го има :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте - аз съм Ви заснел с камерата. Утре ще сваля видеото на компютъра, ще го обработя и ще го постна тук. :) Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: пичове мен би ме било срам да дойда на една такава среща с моята колица... има ли поне една сток там ?

;) Ми да ти кажа не са много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята кола е почти сток - само джантите са сменени и волана. Има ме на 2 снимки - супер хепи съм :thumbs1: А относно джентълмена с опела - нямам коментар. Аз лично неговата кола не бих я карал - всеки има право на избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моето купе го има :thumbs1:

А теб има ли те? Колеги излагате се, имаме нова госпожица в клуба и вие едно фото да не ударите за тези от нас с 200 коньовите коли и карбоновите капаци, които не идват. :)

А относно джентълмена с опела - нямам коментар

Аз точно заради този каун не идвам, просто се изнервям от тъпоглавието му и ми разваля кефа. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моето купе го има :thumbs1:

А теб има ли те? Колеги излагате се, имаме нова госпожица в клуба и вие едно фото да не ударите...
Леле кога успяхте да и напълните inbox-a? Сега не мога да и пиша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май обърка опела и аз не бих го карал черния :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че на срещите не идва пича с Интегра Тайп-R....щеше да откаже ентусиастите с 'бегачките'Абе аз си се кефя на всички срещи които правим, независимо от това кой присъства на тях, какво кара и т.н. Всеки път се запознавам с нови хора, по свтофарите си свиркаме за здрасти, аварийки си пускаме, махаме си, приказваме си и най-вече: кефим се на това което караме. Поздрави и до нови срещи! пп: Очаквайте клипчета в темата, до няколко дни :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой би карал кола без седалки ;) ;) има ли Астри със салон вътре ... Но от друга страна е хубаво да има и такива че да има човек мерак да си прави колата една идея по добра и да я замерва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама какво е станало дошъл е някав и ви е бил ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой би карал кола без седалки !!! !!! има ли Астри със салон вътре ... Но от друга страна е хубаво да има и такива че да има човек мерак да си прави колата една идея по добра и да я замерва !!!

има астра !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги защо не направите някой списък с всички месечни срещи за тази година и да ги закачите като важна тема да знаем аджаба кои дни са опоменати за провеждане на това хубаво мероприятие и от по раничко да можем да се подготвим и т.н. !!!

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама какво е станало дошъл е някав и ви е бил ли ?

!!! Направо ги размаза, нямяше губещ старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно заради този каун не идвам, просто се изнервям от тъпоглавието му и ми разваля кефа.Един семкар по - малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време някой да бъде бамнат !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама какво е станало дошъл е някав и ви е бил ли ?

:thumbs1: Направо ги размаза, нямяше губещ старт.
Е размазване е когато ЦРХ те бие с 5 коли а ти си с 2.0 16в 150хп :) ама когато биеш с един калник не е размазване :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво никой ли не го е бил ? малко конфузно е било тва ако наистина никой не го е бил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно заради този каун не идвам, просто се изнервям от тъпоглавието му и ми разваля кефа.

Един семкар по - малко
Двама!И аз заради тези като теб, О, Великий Състезателю ... спирам да ходя по тези срещи. Минах за 20 мин и се отвратих! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...