Jump to content
Guest surr3a1

Регулируеми пружини(Coil Overs)

Recommended Posts

Guest surr3a1

Момчета, сложих пружините тоя уикенд, ама имам лек проблем с настройката.Вмомента колата ми е като лодка.. подскача та си е... аз ги вдигнах малко повече. Интересува ме някой ако е слагал са ми каже как ги е настроил на височина и дали е променял по някакъв на4ин амортисъорите... дали е с оригиналните или с други... и какви трябва да са другите, за да е добра возията.И от тук... какви амортисъори да си купя... Мерси...П.С.скоростния лост го смених с новия и е нечовешко :thumbs1: баси кефа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

скоростния лост го смених с новия и е нечовешко :thumbs1: баси кефа.За пружините нямам представа колега, но би ли ми казал откъде и за какви пери става въпрос за скоростният лост ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

bate takyw lost prodawa edin pi4 THUNDER mislq wyw razdela.60lw mai mu iska.Ideqta e 4e skorostite se smenqt mnogo pokyso i wlizat poto4no... abe kefa e golqm... ako si ot Sf kaji kyde da se widim da go opita6...az go smenih onqden.(oops sorry za ENG)

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

Лошото е, че съм на 200 км. от софия :rolleyes: Ако чуеш, че някой продава такова нещо, викай. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

ако са много твърди пружините ще трябва да сложиш яки амортисиори иначе щи са топка колата и няма никав ефект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest My Honda

Каква марка ти е скоростния лост и за Хонда ли е, или универсален?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Каква марка ти е скоростния лост и за Хонда ли е, или универсален?

<{POST_SNAPBACK}>

лоста е точно за Хонда... не мисля че има такова нещо като унирверсален за другите марки... но иначе този става за повечето Хонди...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ако са много твърди пружините ще трябва да сложиш яки амортисиори иначе щи са топка колата и няма никав ефект

<{POST_SNAPBACK}>

да така е, твърдите пружини искат доста по-твърди амортесьори, за да ги удържат и да не се топка колата. и от твърди амортесьори колата става още по-твърда

 

не съм голям привърженик на твърди пружини, особено за нашите кофти пътища

твърди пружини трябват, когато колата е много ниска и по завои или при спиране задира по пътя и в неравностите

 

иначе е по-добре да се втвърди откъм амортесьорите. 'меки' пружини и твърди амортесьори дават най-добро сцепление към пътя при всякакви дупки и неравности.

но пък колата повече се накланя при завои и при спиране. и въпреки това е по-прогресивна, по-приятно става пренасянето на тежестта ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

аз реших да си взема жълто Кони и да не се разправям повече... ако може и червено такова ще взема... пък като не ми хареса... ще видим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...