Jump to content
stanchevvv

Толкова ли е трудно да се намери ..?

Recommended Posts

Колеги не вярвах че търсенето на въздушен филтър може да излезне толкова скъпо !?? смених си маслото и масления филтър по празниците като си бях в Смолян и казаха че въздушен филтър нямат такъв, викам си в София ще си го сменя.. Е днес минах през 5 големи автосервизи и авточасти всякакви филтри за всякакви марки но за Хонда Сивик Д14А3 "ами нямаме" на едното място поръчах чаках 1 час накрая дойде и ... не стана пише за д15 д16 и други.... накрая ми казаха последния на Ботевградско шосе до Куките .. правя си обратен завой БАМ палката ... акт , а честито накрая ще отида на златар да ми направи филтър от злато и да имам най скъпия въздушен филтър в света ! така е тръгнал да излиза поне за момента.. напълно скиптичен съм за намирането му а вече 18 000 км минах с него !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На улица Димитър Пешев зад гумаджийницата не може да няма :offtopic::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На улица Димитър Пешев зад гумаджийницата не може да няма :offtopic::D :D

Има разбира се :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах ти...знаех си че не сте за изхвърляне :offtopic::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ако знаех каде е "гумаджийницата на Димитър Пешев"... а доставки по домовете правят ли :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T'ва с въздушен филтър точно да удариш греда ... явно си голям "късметлия" :offtopic:За Д.Пешев ... ще дам жокер -> виж в сервизи и магазини -> Омбре 2 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T'ва с въздушен филтър точно да удариш греда ... явно си голям "късметлия" :)За Д.Пешев ... ще дам жокер -> виж в сервизи и магазини -> Омбре 2 ;)

:P да попитам дали мога да стигна до Омбре 2 по следния начин... по цариградско си карам минавам по мостчето преди светофара и на светофара в ляво .. от там само направо и някаде в ляво трябва да ми се падне Омбре 2 или бъркам ..?иначе ,да изключителен късметлия съм ... все едно всички хонди Д14А3 са сменяли вчера въздушен филтър и вече са дифицид в София.. а и се чудя дали има друг вид коли с тоя филтър или само този модел ... в такъв случай ще е малко по логично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На д14а4 е 1 кем едно с твоя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По симеон и козлудуи на 100 места ще имат въздушен филтър ,просто не мога да повярвам-купи си спортен да спестиш пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щот ходите да си купувате филтри от симеон за това хондите не са ни читави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обади се на номер0878626603.търси Роси.магазина е на козлодуй до autoplus.успех. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...