Jump to content
gena_g

Има ли мотористи ?

Recommended Posts

Тази тема е малко 2 в 1 ;)1. Нека разберем кои и колко сме хората с моторджийски наклонности във форума ;)2. Търся си задна гума 150/70/18 (може и 140мм. да е широка) втора ръка, или някой ако знае къде в София се продават мото гуми втора ръка, че в момента нямам излишни 300лв. за нова, а положението е трагично ;)Който успее да ми помогне получава кръгче с мотора ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотористи има,не сме много но има.ето тук.По въпроса за гумата да знаеш,че втора ръка 18-ка много рядко се намира този размер,то новички се намират трудно.Мога да ти намеря 18-ка нова на добра цена но е 120/70/18.Доколкото съм запознат мисля,че вфр-ките от тия години са със задна гума 130 и 150 може и да ти закача

Редактирано от BRAINIAC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в момента съм със 130, но искам да сложа 150 или поне 140. За закачането, няма да е проблем. Даже и 160 може да се събере без никакви грижи. Само ме притесняваше дали джантата ще може да поеме този размер, но досега всички ми казват, че няма да е проблем.Аз даже се замислям дали направо да не сменя и джантата със 17ка, че 18ка гума наистина трудно ще намеря :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...