Jump to content
kick

спотртни кабели и свещи ?

Recommended Posts

трябва да взимам но на нищо не съм се спрял искам да е нещо наистина качествено казвайте от каде и какви D16Y8 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне някой да каже до колко мм. трябва да са аз намерих тук нещо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде поне някой да каже има ли смисъл от спортни кабели ..... със свещи иридиум съм дензо но се чудя дали да слагам и по дебели кабели и ако някой е сменявал и е с такива кабели дали усеща някаква разлика :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мои приятели си слагаха такива кабели и да ти кажа нямаше никакав ефект от към вървене а и да знаеш че тия ибейските им пишат външния диаметар демек на изолацията а вътрешния....е мистерия демек на самия проводник а то точно проводника те засега теб иначе аз съм с 4 полюсни свещи бош и двигателя работи много равномерно та и разхода свали малкопоздрави

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... иначе аз съм с 4 полюсни свещи бош и двигателя работи много равномерно та и разхода свали малкопоздрави

Човек, Стига го хвали тоя 4 полюсен Бош, защото нашите коли, не се държат добре с не-японски свещи. Дори по принцип японските NGK, като са Made in France, а не Мade in Japan се усеща. Денсо и НЖК си дава производителя и с тях най-добре си се усеща колата и от към вървеж и от към разход. Ако се търси нещо по-така - същите марки, но платинени или иридиеви серии, отново съобразени за самия модел на мотора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да ти кажа аз от иридиеви свещи и 10.2мм кабели не осетих промяна. Ако са ти за смяна може да вземеш. Аз бях взел NGK BKR6EIX-11 и „спортни“ кабели Arospeed 10.2mm и колата си вървеше нормално. нямаше проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сложих спортни кабели " ибейски" 10,2 мм + иридиеви свещи NGK . На ЦРХ Б16 А1 и усетих че колата взе да пали много по добре и да държи оборотите по стабилни . което не е малко.във вървежа можеби една идея по добре набира в ниските обороти :)зависи кой колко добре познава автомобилът си ,за да усети промяна :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега кабелите остават на заден план смених само свещите дензо иридиум ..... оказа се че старите свещи са ми нжк но минетчийски (френски) а след смяната колата заспа сега работи много по равномерно ..... мислех си че кабелите са ми за смяна и за това реших че така или иначе ще ги сменявам по добре да е нещо със спортен дух но....парите за кабелите ще ги сложа в касичката за смукателен колектор с дросел :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да добавя че ако ги слагате за газарийка тези така наречени спортни кабели търсете има и светещи такива :blink: и майтапа на страна ама доста яко светят ефекта наистина е добър но пък ако търсите силов ефект мисля че едно плазмено запалване ще свърши къде къде по добра работа един колега в форума продаваше такова потърсете из обявитепоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...