Jump to content
R-Racing

Динамо

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем :fun: с една работа тука проблема е следния:Буксата на динамото на 4та 1.4 дуал карб 88 му е с 2 кабела Буксата на динамото на 5та 1.6 в-тек му е с 4 кабела ?!?!Въпроса ми е мога ли някак си да препрая инсталацията на 5тата т.е буксата на динамото да я сменя с моята която е с 2 кабела ??! кво да ги правя другите 2 ?!?! мисълта ми е мога ли да ги закача към тези 2 който ги имам ?! търсих схеми из нета но не отрких :fun: (имам някви странни виждания че отивъм към делкото НО НЕ съм сигрен)моите (на 4та) шветове са (бял със синя линия) и (черен с жълта)на ( 5та ) ги има тези 2та същите от по горе както и (чисто син) (бял с жълта)Колеги ще съм ви супер много благодарен ако помогнете .... :)

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и 2та кабела отиват към ЕЦУ-то поне до колкото проследих 1 (alternator) 2 (starter signal ) някакви идей какво да ги правя ?!ако ги изолирам и оставя на страна ще има ли проблем ? (ще работи ли ецу-то)Благодаря предварително

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или викате давай пък то ще се чуе :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулатор на волтажа - напрежението при з6 се регулира според консумацията, при Д14 това го няма.При мен на мануала белия с жълто подава сигнал към ЕЦУ, по синия ЕЦУ подава контролен сигнал към регулатора. В най лошия случай трябва да се измери напрежението, което го има на б+ж и ако има проблем, да се "излъже" ЕЦУ-то да "чете" това, което трябва ...Проба - грешка :P

Редактирано от nonamed

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега супер полезно :P ще се опитам да пригодя нещатата ако не ще изолирам 2та кабела който няма място за тях и така ще пробвам ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...