Jump to content
PETE_TONG

6-та генерация ,малко Jdm-style фарове!

Recommended Posts

вчера разгледах фаровете ми те така и ина4е са свалени, още не сам боядисал купето и днес ще взема от работа пистолета с горещия въздух и ще им разкажа играта, мислех да ги прасна с цвета на колата ама о6те се колебая ще реша в последния момент, мн ми допада тва а си мислих тия дни да направя angel ayes да си направч опит по рефлектора които остава за фара небоядисан по неговата елипса да огана обра4 и да видя ще ми хареса ли, какво 6те кажете, видях че едно мом4е е писало за това, предполагам 6те допадне на вси4ки ?? успехи в тунинга на вси4ки 6г и моята скоро излиза от тунинг гаража ми! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пари това Публикувано изображение

е най-добрия вариант

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и мойта гад + JDM халогени :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво пи4ове, нови снимки сте ка4или, а аз в4ера си разглобих фаровете за праскане и някоя друга екстра 6те направя, 6те постна снимки и аз няма на4ин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко да си пораздвижа темата,днес със съдействието на колегата "Rusia_24" се сдобих със спортни понижаващи пружини " FK-FKS105VA " :kiss: . Ето ги хубавиците ,които толкова време издирвам:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Снимки,сложени на колата близките няколко дни ,че имам да чета за магистърски изпити :shock:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време да покажа колата със сложените понижаващи FK,защото някой колеги ме изядоха по скайпа да им споделя резултата. Първо искам да споделя ,че със малко повече мерак и необходимите инструменти всеки може да си ги смени пружинките във полеви условия удома. Призовавам колегите които ще е меракландисат да ги сменят сами да внимават като развиват болтовете на стержина,да не се наложи да му правим чене без време. Настъпете я пружината или с някакъв ключ за гуми я спънете за земята,че много лошо летят гайките като снаряди. Второ,вминавайте много да не заоблите шестограма който е контрата на гайката и е вътре в стержина,че после голяма мъка.На мене ми се случи и не беше много леко рязвиването на болта.

Искам да споделя ,че возията не е много по различна отпреди,като изключим факта ,че взима неравностите по отсечено и вързо. Позавоите е много стабилна и много добре маневрира при резки промени на посоката на движение. Утре почвам стрътовете и до няколко дена ще пусна снимки.

 

П.П. Специално за снимките колата бе измита и полирана със Tutrtle Wax,мой да съм от селу ама със модата съм ф час! :)

 

Enjoy the ride!

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубава направена с любов и желание :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига си се разпокъсвал ами събери всичко в една тема, пусни актуални снимки на колата-новите джанти, фарчетата как ги полира. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф: Ще се обадя на Дукова, Пашков и може да стигне и до Грънчаров да им кажа каде си лепиш плакатите на Шуменско :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е от един стар магазин перфофолиото! :lol: ?Иначе кажи на Грънчаров да прати малко РОР материали на Шуменско и Туборг във СТЗ ,че ги свършихме! :)

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хондата е чудесна :) ПОЗДРАВЛЕНИЯ .... :lol: аххх само едно въпросче имам каква е целта на тези чорапчета където са 2те оранжевите ?Благодаря предварителноПоздрави

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко офф: Ще се обадя на Дукова, Пашков и може да стигне и до Грънчаров да им кажа каде си лепиш плакатите на Шуменско :)

Хайде хайде стига се обяснява ами пускай актуални снимки, че само заблуждаваш хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще пусна нова тема във която всичко ще е на едно,от началото до сега+актуални снимки със новите джанти! :offtopic:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала фен (PETE_TONG) много яка е станала хондата поздравления особено ме изкефи 3-я стоп с надпис civic евала и на другите фенове кефя се като има все по наточени и по наточени хонди както и на техните собственици мареклии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще загатна: Azev 15' ET30 7J:

P.P. Повече снимки във новата тема утре!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво се е получило, добра идея наистина! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала джантите са мания изкефих им се яко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Pete Tong гледам в началото на темата си сложил едни халогени а сега на новите снимки ги няма.Какво ти е мнението за тях и защо ги махна понеже искам да слагам и на мойта подобни.Откъде си ги взел и каква цена струват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен та...к са тия халогени,въобще не се занимавай! Търси си оригинални от 6-та ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен та...к са тия халогени,въобще не се занимавай! Търси си оригинални от 6-та ген.

то има ли оригинално халогени?аз поне не съм виждал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този лип от голф 3 ли е и ако да с преправяне ли го постави?Дали ще стане за 5та хеч :huh:

:):D :D :):D:lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от голф 3 беше,на живо стоеше много по добре отколкото на снимките. След НГ,ще има нова тема "Липове,домашно производство" , материалите са набавени,идеята е във главата ми,остава само изпълнението,но сега е твърде нетрудолюбиво времето за да се занимавам със тях. След липовете се почва и цялостното боядисване във цвят "Laguna Seca Blue" със допълнение малко карбонови елементи! :) Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по повод фаровете 500 шкурка не е ли много едра? да не останат после следи след боядисването?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по повод фаровете 500 шкурка не е ли много едра? да не останат после следи след боядисването?

Аз мойте ги минах с 800, и след това с 1200
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много търкане падна.Ето го и резултата:

Публикувано изображение

Редактирано от SEZER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви покажа и мойте как станаха, но аз пръснах също така и на мигача рефлектора. Загоба на светлина няма и мисля че седи доста по добре.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре са станали колега :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича на корса :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравил съм да се похваля, че и на купето ги направих :lol:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Следва затъмняване на мигачите и задната - долния ред на стоповете + страничните мигачи

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха само така, аз отивам да я мия и ще кача снимки да видиш мойта как стана.

сега обаче трябва да отвора и стоповете да ги направа черни, щото и те са хром. някой да има идеа как да ги отвпря?

това им е модела Публикувано изображение

колега,сподели ако разбереш как се отварят тия стопове,че и аз го имам същия проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз хечбега го блъснах и е тотал :lol: в момента го продавам на части, а стоповете ги продадох на колега от форума и не съм се опитвал да ги отворя, защото нямаше кога

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра тема добре ,че колегата PARUSHEV ми я прати да я разгледам и съвсем скоро ще започна и моя проект за фарчетата защото резултата е просто невероятен отначало бях малко скиптичен защото бях виждал само кристални фарове така да правят ,но просто и на обикновенните е невероятно хиляди благодарности на колегата PETE_TONG и всички дали мнение в тази тема просто много добре е обяснено всичко само остава и аз скоро да постна снимки с проекта :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и моят звяр...резултатът надмина очакванията ми :D:P

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станала колега браво :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ,че е колегата PETE_TONG да покаже как се прави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...