Jump to content
GoMi

искам да си закупя Accord Sled 2004 2.2ctdi или бензиновия мотор Honda Accord 2.0 I Vtec

Recommended Posts

прегледах темата която е за закупуване и за отделеното внимание на проверка на дадени неща към автомобила .но все пак да попитам за тези два модела заа всеки случай ако има нещо по специфично ако може някой да ми даде някакъв съвет,слаби места!в момента съм с Толедо 2 ... но скоро ще се продава евентуално и съм се насочил точно към този автомобил поради причината че имах възможност да карам такъв до атина и обратно и се влюбих в колата !моля за съвет ! гледам че има в мобилето и почват от около 18к лева и продължават нагоре..ще съм благодарен на всеки който сподели мнението си относно този модел , двигател2.2ctdi ili 2.0 I VTEC ?кое е по доброто предложение от двата модела?благодаря на всички предварително и се надявам да не копирам някоя тема във форума !поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , аз като купувах моя Акордеон също пуснах подобна тема.Ти си се насочил към по- стария модел , който също е мн. добър, а бензинката 2,0л. дори прави по- добро ускорение от най-новия модел , тъй като е значително по-лека.Ето къде да четеш : http://forums.hondabg.com/index.php?showto...да+АкордТемата е голяма , така че приятно четене ;) Както ще разбереш аз избрах бензина и съм МНОГО ДОВОЛЕН вече полвин година.Уникално смешен разход - зимата градско над 10 не минава никога, а сега като се постопли - направо ми се подиграва - 8,4- 8,6 само градко!Извън града е падала на 6,2 -6,4 със 120км/ч средно ;);) Поздрави!и :offtopic:P.S.И да си изрежеш стелките правилно, ако си купил като мен от Метро евтини , да не се чудиш после що на 220км/ч на магистралата "умира кучето". - педала на гаста е хванат отдолу и чопчето в основата му опираше в стелките -хахахахахха.Имах рожден ден скоро и ми подариха оригинални - немам търпение за слезващия Спиид тест!

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодарностти за инфото ! сега почвам да го чета и ако има нещо ще пиша пак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...