Jump to content
Guest V-teco

1,3 зверче

Recommended Posts

Guest V-teco

1,3 Civic се представи много добре снощи на гонките,чак съм удивен от способностите му!!!!!!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Все пак е HONDA :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Какви гонки, къде? Къф Сивик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А и за каква генерация става вапрос?Я и дай повечко информация за тея гонки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-teco

4та генерация.Гонките във Варна от 8 часа всяка вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ще ми излизне скъпо всяка вечер ди варна :D ама или иначе е така,много са леки и мога да твардя че хонда в 1.3 кубиковите двигатели и може би в 1.5/6 нямат равен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз със 1,5 вървях наравно със бмв е36 1,8от старта почти до финала:)а със венто тди 115 коня просто не го виздах в огледалото каде остана:)а междудругоито не са ли вече от 10 часа гонките и на лукойла или под моста?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

На Бужурище 1-во от 17 часа след това от около 21 на Бояна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аз със 1,5 вървях наравно със бмв е36 1,8от старта почти до финала:)а със венто тди 115 коня просто не го виздах в огледалото каде остана:)

Не че се надувам много на тема гонки, ама БМВ-тата 318 са над 10 секунди 0-100, нормално е да го дръпнеш. А и 36-та серия са 1200 кг, със 115 коня. Те дори и iS серията е към 10 секунди, така че и с такова би трябвало да нямаш проблеми - освен на старта, където задното предаване му дава голямо преимущество. И после килата почват да му тежат.Аз лично със 320 Е30-ка съм се дърпал, 123 коня, и ме дръпна щото ми взе старта, иначе карах до него през цялото време, просто беше калник пред мен -все пак си е 6 цилиндъра, а аз съм само 1.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Абе каквото и да си говорим хонда си е хондакато гледах един crx vtec как наказва направо ми се згря душичката :) никой не успя да го биеще си събирам и аз парички за vtec ама да видим кога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

,много са леки и мога да твардя че хонда в 1.3 кубиковите двигатели и може би в 1.5/6 нямат равен

не съм съгласен 1.3 не са Хонда наи добрите аз сум имал преди моята Хонда SUZUKI SWYFT 1.3 / 101hp ами кво да ви кайа страхотен самолет е опувал сум се на CRX D16A9 със Сузукито бяга6е ми само една дулжина :plane: обаче малко го карах сма4ках го в един камион ;);) човека си беше спрял да си погожори по gsm-а на сред платното и стария излита със самолета от завоя поне 120км беше и мац Сузукито на питка от пред стрия бен в болница за 3-4 дена и това бе6е. Така 4е за 1.3 това е за мене ма6ината много е добро ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

аз със 1,5 вървях наравно със бмв е36 1,8от старта почти до финала:plane:а със венто тди 115 коня просто не го виздах в огледалото каде остана;)а междудругоито не са ли вече от 10 часа гонките и на лукойла или под моста?

Къде, как защо?Къф тоя сивик? Цвят, местонахождение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

аз със 1,5 вървях наравно със бмв е36 1,8от старта почти до финала;)а със венто тди 115 коня просто не го виздах в огледалото каде остана:plane:а междудругоито не са ли вече от 10 часа гонките и на лукойла или под моста?

Нищо необичайно ;) Аз съм имал СИВИК ED6 - 4-а генерация 3 врати Хечбек с D15B2 мотор. Човека от който го взех този Сивик имаше и БМВ Е36 318i - 115 коня се водеше мисля (и Пасат имаше, но това няма значение). Та след като взех от него Хондата, седмица по-късно той искаше да си я ОТКУПИ обратно ;););) - казва че вървенето (динамиката) и кефа която му доставяла Хондата въобще НЕможе да бъде "заменен" от БМВ-то !!! - за него това било тромава машина. Обаче така и така НЕ го огря ;) - друг човек (който е от клуба ;) ) стана собственик на тази машина.Това по междодругото де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Къде, как защо?Къф тоя сивик? Цвят, местонахождение?

къде - на гонките във варназащо - ми за спортакъф.. - 95година 5ген, 1,5цвят - сребъренместонахождение - варна :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

,много са леки и мога да твардя че хонда в 1.3 кубиковите двигатели и може би в 1.5/6 нямат равен

не съм съгласен 1.3 не са Хонда наи добрите аз сум имал преди моята Хонда SUZUKI SWYFT 1.3 / 101hp ами кво да ви кайа страхотен самолет е опувал сум се на CRX D16A9 със Сузукито бяга6е ми само една дулжина :o обаче малко го карах сма4ках го в един камион :D;) човека си беше спрял да си погожори по gsm-а на сред платното и стария излита със самолета от завоя поне 120км беше и мац Сузукито на питка от пред стрия бен в болница за 3-4 дена и това бе6е. Така 4е за 1.3 това е за мене ма6ината много е добро :D:D
Така е - Суифт 1.3 ГТИ обаче си е топ-модела за Суифтчето, докато 1.3 Хонда си е базисния за Сивика :-Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...