Jump to content
mal4o57

ръжда по шибидах

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам хонда кончерто 93 г.Забелязах,че по предната част на шибедаха боята ми се е надигнала от ръжда.Някой може ли да ми каже как се маха гумата която опасва шибидаха.Предварително ви благодоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пробваи да идърпаш оплатнението към теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро ще махнеш шибедаха от релсите,от долната му страна има лайсна която държи гуменото уплатнение,развиваш я и си готов.така мисля че ще е(на сивик и црх е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се ,че е залепено м/у ламарината и стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем свали го,като го отвориш до край огледай отвътре-би трябвало да е с по 1 болче отпред в ляво и едно от дясно,и отзад са две.и аз мойто го вадих с дърпане и после като решх да го слагам-гредичка.та чак като го свалих видях,че има лайсна,която го държи.и от опит да ти кажа-за да го оправиш както трябва го свали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извадил съм всички схеми от менуала на кончерто за разглобяване на шибидаха и съм ги подредил нпо номера,но не става да ги кача в снимка.бг защото не ги познава като снимки,ако искаш мога да ти ги пратя по скаип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадна работа аз моя го пребоядисвах ама тоя дето го баядисва маха оплътненията ше го питам и ще пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...