Jump to content
No Limit Performance

За всички шофьори!

Recommended Posts

тия шофори трябва да си испатят за да им доиде акъла в главата .. преди една година когато карах лилавия сивик вопще не ме слушаше главата признавам си го карах като откачен на всякаде но нали знаете всеки с времето си , един ден трагвам за гонки в пищигово минавам през мало конаре и зад мен кара една мадама с опел корса ама кара мн влизо зад мен и аз викам така ли я да видим сега как ще караш карам вклчвам по малка предавка и газ до ламарината и изведнаш един дясен завои почти обратен подлъзна се задницата карах някаде с около 120 и въртя волана като откачен скорости по надолу ама не стана ударих се в фиат типо от дзат прибрах му задницата от дзат на седалките а на хондата лявата страна беше смачкана яко хондата даже може да я видите продадох я на колегата дамян от варна , та така с някъф касмет нищо не си чупих но исках да ми се счупи нещо за наказания а наи голямия късмет беше че в фиата нямаше никои беше си оставен пред сервиза както и да е платих ме му за фиата и си трагнахме и от тогава някаде 4 месеца ме беше страх да се кача в кола не аз да карам а някои да ме вози и до ден днешен ме е шубе някои да ме вози но като си карам моите коли вече спазвам километри всичко карам като мрафка всички бибкат псуват ама на мен не ми пука .... искам да кажа на всички тия шофьори кадето карат така , има си писти не за нищо са ги измислили може да фърчите на всякаде по пистата , но не и на пътищата при мен беше малкия дявол а при вас може да не е така , може да загинат и много други хора невинни ... не си играите с дявола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се хабим да ви кажа и си чешем езиците,а времето лети хората се избиват по-пътищата държавата нищо не прави.Днеска бях свидетел на уличен бой мога да ви кажа,че момчетата дето се биха успяха да се ударят не повече от 10-15 пъти и вече бяха закопчани.А полицейския участак е има няма на 20 мин път.А патрулки наблизо нямаше,но хората си вършат работата,както и държавата.Имах късмета и да присъствам на безрасъдно каране по улиците.Спряха го свалиха го взеха му кючовете,книжката и го пуснаха да върви пеш до участака.Но те си вършеха работата :rolleyes: Вярно мързелив народ са Ирланците,но става ли дума за нечии живот безопасност грешка нямат.Патрулките им светят от сякаде и просто трябва да си сляп за да не ги видиш просто е невъзможно :( даже и без сирени карат в повечето случаи .... Е според вас какви полицаи имаме в Бг и дали въобще са полицаи.По голямата част са пасмина,немогат 100 метра да пробягат.Че и дебели.Политиците ни за тях е излишно да се казва нещо каквото и да се каже то вече се знае......А гражданите "аз да съм добре,па за другия не ме е*е" е да ама гледайте какво става.17-годишни момчета и млади хора загиват всеки ден и то заради мързела ни.Вярно всеки си има свойте грижи,че да са нагърбва и с на останалите ама гражданското самосъзнание в Бг май е мит.Лека им праст на загиналите,но да ви кажа по-зле ще става.В парламента има 300 калпака,ама явно са достатачни за да водят за носа цяла Бг.Погубиха Българското в България.Чужди фирми за вода,ток заводи глупости.Житницата на България занемариха.... Всичко от вънка трябва да влиза ..... "Когато бог създавал земята,на едни държави давал море,на други равнини на трети планини и това всичкото за 6 дена и на 7 ден решил да направи своя шедьовър,България дал и планини,равнини и море." Малко се отклоних,но докато не направим нещо,ще се тюфкаме,офкаме и ще гледаме отстрани нещастието на събратята ни,а недай си боже и нашето.

карайте внимателно кадето 80км/ч там и 60км/ч разликата е 10-20 мин повече път,но успешен завършек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много се надявам, всички ние четящите и пишещите в тази тема да си взимаме някаква поука от тези брутални катастрофи и кофти ситуации, за да има полза от дърдоренето тук.Да не само да си чешем езиците...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешем ги понеже по-голямата част от нас когато са на пътя на 100% забравят,че са писали по темата или са я чели.Аз дето съм имал тежъка катастрофа понякога издивявам, в границите на разумото.Е ся ще кажете то секи така казва,но при мен е 1-2-3-та до червено после нормално.На всеки границата е различна.Хубава е темата напомня че има и по-черна страна в живота за която много малко от нас мислят или предполагат че съществува.Но е хубаво да се знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за почти осемте ми години стаж зад волана и то дълго време съм навъртал километри на служебни коли и преживявайки 2 катастрофи (и двете не по моя вина), в първата пострадаха и хора, за щастие не сериозно, съм си направил много изводи.Когато си в колата и преживееш нещо такова осъзнаваш колко крехък е човешкият живот и мнооого рядко си позволявам да каръм бързо...само когато съм сам с колата и съм на празен път, тогава не ми пука защото рискувам само собствения си живот, а не и този на останалите участници в движението, а ако на някой му се кара ненормално и диво има писти за тая работа, а и по-голямата част от нас караме доволно стари коли, които одавна не са толкова сигурни, както са били като нови, нито в спирачките, нито в стабилноста.Много хора пренебрегват и фактора гуми, които са мнооооого важни и карат с разни галоши за по 10-15 лв бройката.Там никога не са ми се свидели парите, защото хубавата гума спасява животи. Пример - миналата седмица ми изкочиха като фурии от една уличка двама мотористи на един мотор и бях точно в локва и само заради хубавите гуми не ги качих на предния капак, сцеплението с хубавата гума е в пъти по-добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мение като теб колега.сам на празен път тогава с някой ли съм в колата може да ми огасне ако не внимавам.За гумите те са 70% от колата не щадя пари за тях филтар масло мога да искарам още ама гумите винаги са на 1-во място .И мен много пъти гумите са ме спасявали :) от заспали Шомахреи....ни мигач ни рака ни дявол завиват не им дреме....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P фаундъре кви снмки пускаш мой :P .

не че аз съм за пример но никога не съм карал пил или съм предприемал рисковани изпреварвание без видимост..

аз също съм потърпевщ едни тъпи мангали ме размазаха преди две години влязоха ми в платното и челно ме събраха до задните врати колата беше нещо като малко по леко това жълтото такси .. добре че ми е яка костната система че отървах на косъм живота си ...

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

От цялата работа съм благодарен че съм жив и все пак ме закърпиха и заковаха докторите :P

И винаги имам не две а три наум че някой хахо може да ми отнеме живота за една секунда :P .

 

За това карайте на определените за това места :

Отдавна има драг сезон италянско опен дейс на калояново плевен и т.н :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...