Jump to content
обрука

проблем с климатика

Recommended Posts

Здравейте Не м и работи климатика защото не тръгва бентилатора,а той не тръгва защото не тръгва релето което го управлява.Ако някой има ел.схема на Сивик 6-ца ще съм много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компютъра подава сигнал на релето за да активира климатика. Проблема ти 99% е че ти е паднало нивото на фреона и ти е сработила защитата.Ако си от софия отиваш при тия пичове http://www.autofrostcomfort.com/index.php?...3&Itemid=27 да ти го видят. имат си и електричар ако е по кабелите нещо.компресора включва ли ти изобщо? трябва да чуваш едно щракане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! Добър ли е тоя сервиз за климатици и колко вземат приблизително за годишна профилактика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kогато включа релето принодително климатика работи ,вентилатора включва ,но дори и при изключен контактен ключ вентилатора продалжава да се върти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:weights: Добър ли е тоя сервиз за климатици и колко вземат приблизително за годишна профилактика?

5 коли съм водил там и няма оплаквания и на доста хора от форума съм ги препоръчал. пичовете са много коректни и бачкат супер бързо. аз съм ходил единствено за дозареждане и никога не са ми вземали пари ако не се е налагало.обрука: не си прецаквай колата с такива експерименти че може да скапеш компресора от едната проба... Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък климатика ми включва (усеща се как натоварва двигателя като го цъкна), но не изтудява. Вентилатора ми си се включва отделно, и си работи. Дали ще се размина само с презареждане, и колко взимат в гореспоменатия сервиз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Добър ли е тоя сервиз за климатици и колко вземат приблизително за годишна профилактика?

5 коли съм водил там и няма оплаквания и на доста хора от форума съм ги препоръчал. пичовете са много коректни и бачкат супер бързо. аз съм ходил единствено за дозареждане и никога не са ми вземали пари ако не се е налагало.обрука: не си прецаквай колата с такива експерименти че може да скапеш компресора от едната проба...
Фирмата работи много добре и хубавото е,че е спецялизирана само в тази област. Те са ми клиенти и смея да твърдя,че са доста сериозна фирма !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...