Jump to content
honda_9977

ЧЕК-а светна

Recommended Posts

Колеги моля ви да ми помогнете днес като се пребирах от екскурзия ми светна Чек-а и в движение без да спирам колата изключих и пак включих на контакт,изгасна и повече не светна. Това стана на 5-та предавка при скорост около 100-110 км при около 2900-3000 оборота и след като го направих това през целия път няма6е проблем имаше моменти когато по магистралата карах доста бързо около 150-160(4000-4200 оборота).МОля ви за съвет ако има проблем от какво може да е и как се проверяват грешките.търсих из форума но не можах да открия нищо по моя въпрос. Колата е Акорд 96-та седан англичанка,благодаря ви предварително.

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е изгаснал значи няма място за притеснения, а случайно да не би да имаш и газова ?...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И на мен ми е интересно, какво точно се шашка, по принцип го прави на коли с газова, ама съм гледал и на бензинови по-рядко подобно светване.

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, виж си диода някаде под пасажерския мокет трябва да е , ако свети даваш на контакт и почваш да бройш колко пъти ще светне и проверяваш коя грешка е ако не свети е добре, може да светва като грешка от различните изгорели газове ако е на газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги колата ми е на газ но за 2 години не е святкала тази лампа аз видях из форума че пишеше нещо за газовата но реших че като святка сега не е от газовата И се оплаших и реших все пак да ви питам. Това от газовата ли е или да търся онзи диод?Благодаря предварително.

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай емулатори и светенето на чека изчезва

Колега как варвят тези емулатори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...