Jump to content
Voivodata

Изпускателни колектори за F20b3!

Recommended Posts

Здравейте, след дълго, дълго проучване на пазара реших да сменя любимата си марка Toyota, като основната причина беше че така и не можах да свикна с мисълта да се кача на смачканата(трапецовидно) от всички страни Corolla комби :worthy: Така че, започнах да се оглеждам за друго японско комби и така се насочих към Honda, и ето ме от 1 седмица съм горд собственик на Accord 2.0 Aerodeck '96г. По-принцип за същите пари можеше да взема Civic '98/'99г. но Акорда някак си повече ми легна на сърцето независимо от това че е доста по-стар, избрах него пък дано не съм се излъгал :fun: Постегнах я малко колицата, но се оказа че има спукан колектор :worthy: търсих доста из интернет, обиколих почти целия "Симеон" и се оказа че мисията е невъзможна, някой ако има идея къде да търся тези колектори за F20B3 ще съм многоооо благодарен:bounce: Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай в раздел "продава части",мисля че колегите Boss Hogg или Dragi4 могат да ти помогнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега потърси BOSS`HOGG или Dragi4 те ще те оправят ,пускаш им лични и чекаш.Много се радвам че си избрал марката хонда,това е истинският ажтомобил,пожелавам ти много безаварийни километри и много щастливи мигове.Успех с ремонта на колицата!!!! :bounce:

Редактирано от hondarev_accordov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ама като гледам и двамата са на другия край на България, няма ли някой в София дето да ми свърши работа :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте идея как да запуша цепнатина в изпускателния колектор......мисля си дали няма да стане с онова лепило дето се размесваха 2 съставки и ставаше по-силно от желязото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...