Jump to content
zlatin807

виене от съединител

Recommended Posts

когато давам на заден ход колата вие много гадно от съединитела.и трудно влиза задната.всички казват аксиален лагер,но някои казват да сменям направо целия съединител които е около 350лв.казаха ми че труда и за двете е един и същ 100лв.не разбирам и искам съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми горе доло са прави хората,от аксиалния лагер ти е виенето.сменяш го,ако ти е добър притискателния диск може да смениш само феродовия.него го смени,за да не отваряш скоро пак .взимаш си хубав диск-японските са по 100-140 лв,60-70 за хубав лагер и си 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато "даваш" на задна, колата вие от обороти на паразитно зъбно колело.Аксиалният лагер трябва да се чува при всички натискания на съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммммм,моита виеше и стържеше много яко само при потеглане на 1 на полусъединител и на задна-аксиален лагер блокирал и почнал да се вкопава чак в диска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих посъветвал колегата да си смени цял комплект съединител. Аз направих грешката да сменя само феродовия и аксиалния лагер и сега съединителя не зацепва много добре (рязко, с малък ход в горната част на педала), което повечето хора, с които съм разговарял приписват на износен притискател с омекнали или деформирани пластини...Сега ако свалям скоростна кутия трябва да сменям и него, а всичко можеше да стане наведнъж.На мен също ми вие ужасно задната, а също 1-ва и 2-ра, но съм с нов акс. лагер. Няма никакви шумове при натискане / връщане на педала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...