Jump to content
zlatin807

втулка на реика

Recommended Posts

имам проблем.сутрин когато е студена колата и като трагна по патя които е с камацета и дупки се цува едно глухо трополтене отляво което много ме дразни.обаце когато колата се покара 2-3 км тожа тропане изцезва.ходих на маистор и ми каза це имам за смяна втулка на реиката.когато колата е изгасена като вартя волана пак тропа.засто обаце колата тропа само сутрин когато е студена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце толкова ли ти е трудно да пишеш четливо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце толкова ли ти е трудно да пишеш четливо :)

вече ще пиша правилно.не знаех къде е ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми когато е студена,по частите и има лед,и като се позатопли малко се разтапя и всичко е ок. :D тва в кръга на маитапа братле.оправи си шрифта.разбита рейка по скоро ще ти причуква ситно ситно,отколкото глухо тропане.това прилича по скоро на някой тампон,я на стабилизираща щанга,я по носачите.на мен така на ситни дупки ми вадеха нервите разбити накрайници-и те ще се обаждат като движиш волана.вкараи я на канал и сложи някой да ти върти вътре волана,а ти отдоло проверявай всичко едно по едно-слагаш пръст на ляв накрайник,в тва време ти въртят волана,после есен,после шарнирите и така.ще усетиш къде има луфт и тропане. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...