Jump to content
Guest ADH-Honda

Те т'ва е истината

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Ако НЕзнаете как точно се нарича това "произведение на изкуството", аз ще ви кажа - нарича се ПЕРНИШКИ ТУНИНГ ;););):D;):D (да не се обиждат хората от Перник ;) )

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

;););) Както казваха едни: "Тия са НЕхора брато" ;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ако НЕзнаете как точно се нарича това "произведение на изкуството", аз ще ви кажа - нарича се ПЕРНИШКИ ТУНИНГ  :D  :D  ;)  :D  ;)  ;)  (да не се обиждат хората от Перник ;) )

Много яко наистина е произведение на изкуството ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хахаха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Тцтцтцтцтцтцтц .... ко да кажа ... дивотията не ходи по животните :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

да ви кажа тук в София с очите си съм виждал , Мерцедес 500 SL с теглич и ремарке зад него ! просто не мойах да повярвам-жалко че нямах фотоапарат да го заснема тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro

лелелелле луда работа ,но хората имат вкус :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

zapochnah da se zamislqm za remarke :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Какво му е на CRX-а като изключим, предната броня, смрадливото борче на огледалото, спойлера, теглича с рем., и многото лепенки ???? :ph34r::unsure::puke::stupid::sick: Добре че не е с BG номера :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

zapochnah da se zamislqm za remarke :stupid:

представяш ли си какав фурор ще е да се изтърсиш на някоя среща с ртеглич и ремарке с лети джанти и нископрофилни гуми , а защо не и антикрило на ремаркето :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Myst

Аз съм виждал Prelude 95' с теглич :ph34r::puke::sick: тия,където са си сложили тегличи на колите просто неса хора :stupid::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Аз съм виждал Prelude 95' с теглич  :ph34r:  :puke:  :sick: тия,където са си сложили тегличи на колите просто неса хора  :stupid:  :unsure:

Слагат ги против напиращи да ти влязат на задните седалки със все багажника. Мисля да си сложа един 500 ватов прожектор отзад, и някой като ми се залепи на бронята да го пускам, пък дано му уври мозъка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro

[Слагат ги против напиращи да ти влязат на задните седалки със все багажника. Мисля да си сложа един 500 ватов прожектор отзад, и някой като ми се залепи на бронята да го пускам, пък дано му уври мозъка

:unsure::stupid: еехееее ама това си е супер идея братле,всеки ден патувам по 100 км по една магистрала за да отида на работа и все ще има някой да ми се лепне на бронята. Искам тегли4 и 500 ватов прожектор за да им сварявам мозъците на и без туй умитите им северноамерикаснски глави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Дейсвителна ситуация: Преди вече 5 или 6 години се купува за първи път чисто нова кола,луксозна с екстри и т.н. Toyota Corolla(японка) И за първи път в историята на Toyota в България се слага теглич на Toyota.Два дена след покупката й,на кръстовището до НДК един забравил да даде спирачки и се врязва с 70 60 км в задно стоящия на Королата , Опел Капка(кадет) , следователно кадета се врязва и той в Тойотата но намира як и теглич пред пътя си.Благодарение на бързата реакция на шофиора вдига ръчната и застопорява колата на място.Последствята за кадета са-липса на всякакви предни фарове,смляна броня,радиатори вентилатори и всякакви джунджурии стоящи около половин 30 40 см от предницата на колата или са помляни или наранени.Последици за Тойотата - хлътване с 2 см на багажника и тва е.Ами естно да ви кажа и на мене не ми харесват много много тегличите , ама има нужда от тях,а и има полза :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest _T_O_D_

Абе знае ли човек какъв им е замисъла ? Може да предлагат нестандартни услуги , като например експресна доставка на баластра по домовете , или HI-SPEED TEST на ремаркета втора употреба . :stupid::ph34r::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nitro

Абе знае ли човек какъв им е замисъла ? Може да предлагат нестандартни услуги ,

верно ,а може и да са към някаква секта . може ,може кой знае :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Благодарение на бързата реакция на шофиора вдига ръчната и застопорява колата на място.

Какъв е смисъла от това? "Благодарение" на неговите действия пораженията са били по-големи.Ако беше отпуснал спирачките, щеше да се засили напред, с 5-10 км/ч максимум, хайде да се блъсне в предният, те броните ще поемат удара без последствия.А в този случай тези 5-10 км/ч ги е поела задницата (както и предницата на опела)Защото съм виждал кола с теглич, нацепена отзад от джипка, и теглича беше разпрал цялата задница, осукани и скъсани греди, ужас отдолу. При това скоростта не е била голяма, но нямало кой да поеме енергията - джипката била с много яка броня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе за това и аз мисля че теглича съкс. Верно при леки удари можеби няма да има последствия но от определена граница нагоре става много лошо...Те не напразно хората слагат броня отзад. Иначе за всеки по един теглич и така да караме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

аз като гледам с тези мой кофти спирачки теглич може и да не се сложа ама за един БУТАЧ ще взема да се замисля :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами благодарение на бързата реакция на шофиора пораженията бяха малки защото ако не беше дигнал ръчната щеше да се забие отпред както ти каза и щеше да има последици и за предницата.А аз казах че колата беше нова.Нямаше на никой да му хареса ако си купи нова кола и седмица след това му се наложи да оправя брони и т.н.А с това хлътване на багажника колата си и кара сега.Така че напрактика последици за Тойотата няма(което се далжи и на тва че е много здрава кола) :unsure: А аз също никога не бих си сложил теглич на колата,НО казвам че просто в някои случаи помага :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Пак ти казвам, пораженията щяха да са по-малки, ако НЕ беше натискал спирачката - не знам ситуацията, но предполагам, че можеше да спаси и хлътналият багажник.Ако не ти е ясно, мога и със схема да ти го обясня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:stupid: На мене ми е ясно,ама при положение че се е скапал само опела? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:D сега се сещам - преди много години чакам на светофар зад един мускал с теглич, чичката кво ръгна задна.....и ме закачи за бронята (имах опел рекорд), после 1-ви зъб, че като ме повлече :stupid: - като пръскачка из лозе ме влачи поне 20-30метра ;) Отзад аз му свиря,псувам,ама не смея да натисна спирачка,че ще ми свали и бронята и ще я прегазя :sick:;) Ейй,голям резил беше.....чак на една спирка се усети,та спря да разкачи ремаркето(аз), умрях си от срам!!!:unsure::ph34r::puke::cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Майна 6-та генерация аз ако бях на твое място ... просто да съм ГО ЛИНЧУВАЛ ПУБЛИЧНО БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ !!!:stupid: И каруцарите !!! Да казва на някой, който не е имал москвич, че така му се бърка 1-ва със задна !!! Първа му е както ти е на тебе, а задна му е както на теб ти е 5-та.Ако са му били разбити и синхронизаторите ... трябва да ходиш из купето за да можеш от 30 път да налучкаш задна на този МОСКОВСКИ ТУЧ !!! Иначе спор няма - т'фа да сложиш теглич на спортен автомобил - някак ... кофти бре ... при това и ремарке ... :unsure::puke: иначе колата е симпатична - 2 мнения няма :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Ebati CRX samo zagrozjava remerketo,to az ako bjach samo s remarketo chtqch da si brymkam :-))) Tachak be hora, dano imate 4ustvo za humor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

Може би вече всичко си идва на мястото : :puke::P

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Тете тва е! Евала :P:puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
ХА-ХА-ХА :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Момчета, погледнете този изобретател какво ползва за тунинг :puke:ТУК Т'фа ... незнам ама на мен ми прилича на фугомаса ... тя не е ли много ронлива ??? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...