Jump to content
shtumpelq4e

Скоростна кутия за ХОНДА Сивик автоматик

Recommended Posts

Моля ако някои разбира повечко от коли тази има много специалем проблем със скоростната котия, колата е хонда сивик автоматик хечбек 95 година, бяха ми я отписали но тя все още работи, на 110 км ми вдига обороти и неможе да вклиучи пета, смених маслото и тампона не се оправи сложих и специално масло ама ей го на неще има пати много рядко не ми го прави тоя номер, а веднаж изцяло блокира вкарвам и директна не6те лампата свети само на свободна и не6те вкарвам и паркин пак задна всичко неще изклиучих я и пак я запалих и трагна милата дигнах 140 вклиичи ми нормално пета и после гледам един литар ми се губи от скоростната котия няма го маслото долях ли. След това намерих една цака като ми вдигне обороти и неще да превклиучи пета вращам рязко бензина и пак подавам два три пати докато не я вкара и ми задаржи нормални обороти и 120 така, кво ще кажете не мога да повярвам бе хора че е от скоростната котия толкова лесно ли си отива, пак и от жената която я взех каза че се еразвалила един месец след парвата смяна на маслото сложила специално уж червено ама от тогава си е така дайте някво логично обяснение варианти да проверя не ми се дават 300 евро за нова скоростна преди да проверя всичко !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКО НАМЕРИш за 300 евро -нова кутия казваи от каде да се запася с една а за проблема ти потърси в сервизи и магазини има кординати на ОМБРЕ СЕРВИЗтои кара само автоматик че ти каже къв е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми намерих за 285 евро ама тука в Кипар толкова за автоматик за скоростна мисляя че ми казаха 150 евро. Ама има от 300 до 400 евро намират се ама как ще си докараш до балгария незнам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми отказа задната и не ште да се вклучи лампичката светва подава си газ всичко ок и не марда на зад и сантиметар. Преди месец и смених маслото ифилтара на скоростната кутия и започна да вклучвамного по добре и спря да тресе при трагване . кво дая правя не знам а и аз сам в кипар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май като ви гледам писането сте един и същ човек, ама нищо, че темата е стара или щото твоята я затриха... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...