Jump to content
Martin Raynov

Изпускателен колектор от Integra Type R.

Recommended Posts

Продавам стоков изпускателен колектор от Интегра Б18Ц-спек Р(4угунен 4-2-1).Става за всички Б-серии и ще подсили некоя Б16А или Б18Ц4 моторетка(изхода на колектора е на 60 мм).Доставката чрез Еконт за моя сметка.Цена:150 лвГСМ:0898412175-Мартин(Шумен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колектора е от двигател със заводски 200 конски сили.Чудесна алтернатива за колегите с Б18Ц4-ките :ranting:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможен коментар по цената.ПС:Може би единствения такъв изпускател в БГ :worthy: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ти е грешен номера който си дал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за грешката с номера и за снимките,които обещах,а не пуснах.Номерът ми е 0894412175,а снимките на тоя етап са ми малко сложни,защото трябва да демонтирам колектора от колата за да го снимам както трябва.ПС:Ако много държите на снимки,имайте търпение до 09.04.09-тогава ми пристига новият колектор и този ще бъде демонтиран,и ще му направя няколко фотоса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска такъв колектор или цената ви притеснява?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли много от нас са виждали на тайпер колектор , а и всеки би искал първо да види това което ще купи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я стига глупости в нета има милиони дет се вика колектори на интегра всеки който се интересува може да ги види ,стоковите не са по различни един от друг :huh: ПП: Когато има интерес някой си личи ще е съгласен на каквито и да е снимки даже и както си е в колата дори на без снимки ,защото едва ли марто точно ще тръгне да премята някого :P Момчето е точно и го продава защото иска да си купи спортен явно ,но не го е махнал докато не се намери някой сериозен,поне аз така ги виждам нещата,защото няма смисъл да ги маха само за по една снимка и после пак да ги слага докатос е намери някой да ги купи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...