Jump to content
Guest Demon

Тунинг на D15b2 - Моно към пълен инжекцион

Recommended Posts

Guest buddi5

4естито за пе4албата първо ,ами като марка е добро оба4е Gastrol има много ментаци и не се знае на какво ще попадне 4овек , ама нали знаеш на аванта и кило сол се яде :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Само си трайкаш ей....

Нали ти гепи тимаслото ве?

Я са пофали кво е, колко е, как е на вкус  :lol: ?

<{POST_SNAPBACK}>

аааааааааааааа да :dry: спечелих една туба масло 4кг. Castrol GTX Magnatec 10W-40

ама не беше това повода да си закарам колата на Божурище и не ме искефи повече от резултата дето ми показа щайгата ;)

Като чух по озвучителната уретба, че печеля, не повярвах на ушите си баси ;) Обикновенно по разни томбули хич ме нема.

 

:thumbs1:

 

Бива ли го т'ва масло, че аз съм си Motul-чия и не съм наливал друго в двигателя си от както я имам тая кола?

<{POST_SNAPBACK}>

Ама ей-с Теб ще се разбираме да знаеш! ;);););););)

Караш като моята кола, със същото масло и си същият ентусиаст (1:1)!!!

пп:лелееее колко неща съм пропуснал?!>>!#@#$@$*&*

Не е истина!Трябваше да влезна в този клуб отдавна........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Евала на всички участвали в манипулацията. Сигурен съм, че сте спретнали истинско зверче! То и сега има хора дето ме гледат с "тая стара кошница" как ги прескачам... на газ :thumbs1::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Kak не те е срам?!Да си сложиш газ на "дзвера" си, и да го наричаш "кошница".Дано е на галено, щото иначе... :thumbs1::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

:thumbs1:

 

Бива ли го т'ва масло, че аз съм си Motul-чия и не съм наливал друго в двигателя си от както я имам тая кола?

продай го на някой голфаджия те много му се радват. мисля, че мотула е по-добро.

 

относно този спад на въртящия момент между 3000 и 4500 оборота, не мисля, че е нещо фатално и изобщо поправимо.

първо, 'спада' е под 10% - сега нека всеки сам за себе си реши дали 10% е много или малко. но и телевизора го имаше, и CRX-a го има.

а и графиката не започва от 0, а от 110, което създава впечатлението, че пада е огромен. но я направете същата графика, където момента е от 0, и ще видите дооооста по-плавна графика:

Публикувано изображение

 

но има друг момент, който според мен е по-важен.

просто това не е СПАД между 3000 и 4500 оборота, а е пиково покачване на въртящия момент между 2200 и 3200 оборота. това покачване се получава чрез резонатори, специално настройване на смукателните колектори, каналите в главата и т.н. от Хонда специално в тези обороти, където основно се кара колата. по този начин колата е 'отзивчива' и икономична. и точно този пик е създал името на хондите, че са лесни за каране.

 

ето ви и моята колекция от дино резултати:

tv torque/hp

tv data

CRX data

CRX torque/hp

CRX graph1

CRX graph2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

аааааааааааааа да :lol: спечелих една туба масло 4кг. Castrol GTX Magnatec 10W-40

 

:thumbs1:

 

Бива ли го т'ва масло, че аз съм си Motul-чия и не съм наливал друго в двигателя си от както я имам тая кола?

<{POST_SNAPBACK}>

Аз карам с GTX 3 Magnatec - доволен съм! Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ама ей-с Теб ще се разбираме да знаеш! :lol:  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

Караш като моята кола, със същото масло и си същият ентусиаст (1:1)!!!

пп:лелееее колко неща съм пропуснал?!>>!#@#$@$*&*

Не е истина!Трябваше да влезна в този клуб отдавна........

<{POST_SNAPBACK}>

Добре дошъл :thumbs1:

аз на снимката виждам 4-та генерация, аз съм с 5-та седан, ама 4-та особено хечбека е доста по-лекичка и само трябва да се радваш ако ще я правиш резачка :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Магнуме, евала че си се загледал в графиките! напълно съм съгласенс теб, нормално е да има подобни пропадания, но просто това има накъде още да се изглади, погледни сместа... от 3500 до 4500 е зверски богата. На всичкото отгоре този спад дори се забелязва на графиката за мощността. Абе май го оправих малко наизуст това, но скоро ще можем да го тестваме новия чип и да видим дали съм оправил този спад или не.... а до тогава, тази смес си е съвсем адекватна имайки предвид че всичко това е постигнато с чипове "наизуст" и настройка само на регулатора. Пък е и безопасно да си я кара така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

....Абе май го оправих малко наизуст това, но скоро ще можем да го тестваме новия чип и да видим дали съм оправил този спад или не.... а до тогава, тази смес си е съвсем адекватна имайки предвид че всичко това е постигнато с чипове "наизуст" и настройка само на регулатора. Пък е и безопасно да си я кара така.

Емо евала как се впускаш почти на сляпо (без апаратура), пък и резултати постигаш и то много добри!Хората със скъпа техника, ламбди, мотеци и т.н. се мъчат ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Kak не те е срам?!Да си сложиш газ на "дзвера" си, и да го наричаш "кошница".Дано е на галено, щото иначе... :rolleyes:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Kolata mi e po-skupa ot jenata... tiho :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Ама ей-с Теб ще се разбираме да знаеш! :D  ;)  :D  ;)  :D  :D

Караш като моята кола, със същото масло и си същият ентусиаст (1:1)!!!

пп:лелееее колко неща съм пропуснал?!>>!#@#$@$*&*

Не е истина!Трябваше да влезна в този клуб отдавна........

<{POST_SNAPBACK}>

Добре дошъл :D

аз на снимката виждам 4-та генерация, аз съм с 5-та седан, ама 4-та особено хечбека е доста по-лекичка и само трябва да се радваш ако ще я правиш резачка ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Picha mai e sus sedan 4-ta...demek kato moita krasavica :rolleyes:

 

[sUJALIAVAM ZA DVATA OFFTOPICA I ZA LATINOTO :D]

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

"Picha mai e sus sedan 4-ta...demek kato moita krasavica :ph34r:"DA !!! !!! !!!:rolleyes::D:D

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...