Jump to content

Recommended Posts

здравейте колеги.от 1 месец не мога да си разгадая едно тропане в задна дясна част на моя прелюд 4ген.разгеле хванах го.тампон на амортисьора.сега се е поразбл доста.но проблема е друг.бракуваха ми шарнирите на шенкелите отзад.проблема е че мърдат но едва едва.някои знае ли начин да се сменят но без целия шенкел щото е запресован.мисля че ще може да се избие с по точен дорник , ако някой е играл това упражнение да ми кайе дали има успех или само ще си загубя времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На преса се избива шарнира,на шлитци е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера които си замислил става, но трябва после внимателно да подбереш новия които ще набиваш, т.е. гледаи да е с зегерка за да нямаш проблеми и другото е да внимаваш как го набиваш, просто да спазиш хода на шарнира. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bow: тама се чудех дали да пускам тема с такова питане за тропане отзад и при мен го има ще ги погледна тия пусти тампони

здравейте колеги.от 1 месец не мога да си разгадая едно тропане в задна дясна част на моя прелюд 4ген.разгеле хванах го.тампон на амортисьора.сега се е поразбл доста.но проблема е друг.бракуваха ми шарнирите на шенкелите отзад.проблема е че мърдат но едва едва.някои знае ли начин да се сменят но без целия шенкел щото е запресован.мисля че ще може да се избие с по точен дорник , ако някой е играл това упражнение да ми кайе дали има успех или само ще си загубя времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...