Jump to content
F20A4

КРУШКА

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Има ги във всички представителства 12V 21W. Това е крушка за стоп на повечето нови модели.

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги във всички представителства 12V 21W. Това е крушка за стоп на повечето нови модели.

Представителства на какво, защото в магазините, които съм обиколил я гледат все едно ги питам за тринога от космически кораб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тук: http://autolamps-bg.com/index.php. !!!

За контакти:ЕТ "Деян Тодоров"гр. Софияул. Проф. Милко Бичев No.5Тел: 02 946 15 70 Факс: 02 944 70 64Е-mail: office@autolamps-bg.com todorov@autolamps-bg.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представителствата на Хонда. Какато казах това е стандартна крушка на новите модели на Хонда за стоп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и не само в хонда и тойота ги има аз тук си бях купил по 8лв парчето ! и мн се подразних от това и като ходих в лондон от представителството на хонда си купих такива по 50 пенита за брой !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в Бултрако на Павлово ги има, по 8 лева парчето. По принцип излизат и по каталог в ЕВРО 07 но не ги вкарват :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се сблъсках днес с този проблем... :lol: Добре,че колегата беше пуснал линк с координатите на една фирма.Та проверих там и това са цените като инфо за такива крушки 21W/5W 12V E4:NARVA – 17919- 4.2лв/бр. PHILIPS – 12066- 4.7лв/бр.П.С. Пак е по-добре от 8лв. на парче :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...