Jump to content
taz1

Колеги излизат на пазара следните неща!

Recommended Posts

След като смених и този двигател на моята англичанка останаха за продан следните неща.Ламда сонда - 4-тири извода- 80лв изпускатели от Д14А2 но стават без проблеми и на д16з5 -30лвсмикатели + целият инжекционн без мап сензора- по споразомение делко -Д14а2- с всички датчици вътре + кабели 120лвПомпа на съединителя и помпата на скоростната кутия + казанчето маркучите и тррабичката- по споразумениеДвигателя + скоростната кутия в момента са заедно при интерес развалям окомплектовката 250лв скорости: 300лв-двигателДвигателя работи беше заменен с д16з5 Имам и още един двигател за части пак д14а2 напално обуруджан в блока сам сигурен че всичко е наред в главата не защото е шлаифана няколко пъти.компютър еквивалентен на п28 -200лв Имам и разни датчици от другия двигател като маслен температурни два. С две думи които иска нещо да пише тука аз ще отговарям ако искате снимки също свиркаите!!!:PТел 0887/530451 Кирил емаил: taz1@abv.bg :P

Редактирано от Kiril TopaloV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги почвам да раглобявам двигателите който от каквото има нужда да се обажда!!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета единият двигател е разфасован.глава разпределителен валкобилиципружинки клапаниповдигачибутала биелни лагери на 3000кмбиелиразни датчици вода масло маховик колянов вал кой от каквото има нужда да пише или да звънка по всяко време 0887530451-кирил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоппп горееЛамда сонда - 4-тири изводаизпускатели от Д14А2 но стават без проблеми и на д16з5 смукатели целият инжекционн делко -Д14а2- с всички датчици вътре + кабели 120лвПомпа на съединителя и помпата на скоростната кутия + казанчето маркучите и тррабичката- по споразумениеДвигателя + скоростната кутия в момента са заедно при интерес развалям окомплектовката 250лв скорости: 300лв-двигателДвигателя работи беше заменен с д16з5 Имам и още един двигател за части пак д14а2 напално обуруджан в блока сам сигурен че всичко е наред в главата не защото е шлаифана няколко пъти.компютър еквивалентен на п28 -200лв Имам и разни датчици от другия двигател като маслен температурни два. С две думи които иска нещо да пише тука аз ще отговарям ако искате снимки също свиркаите Тел 0887/530451 Кирил емаил: taz1@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега испускателите искам да ги зема последна цена за тях?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 кинта брат и междодругото утре маи ще идвам към пловдив ако искаш отави едно телефонче, да се чуем!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради липсата на пари, колата замина на скрап, останаха:Скорости от двигател д16А6диференциалцялото окачване резервоар бензинова помпазадни полуоски табло седалкипредни врати оборудваназадна шофьорскапласмасарии табло и много др. Кирил taz@abv.bg skype:taz1-kiril tel. 0887530451

Редактирано от taz1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...