Jump to content
KaJluTaPkO

Туниране на стопове

Recommended Posts

Интересуваме каде във Варна правят такова.Ако някои знае нека сподели.... мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Какво точно искаш да правиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фирмата за бои Дупли има специална серия бои за стопове потърси тях по-удачно е от фолиото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ги по магазините доста разцветки и нюанси-7 лв мисля че беше флакона.като ги правиш пръскаи от еднакво разстояние и с еднакъв натиск,че иначе на места стават по-тъмни(където задържиш)на места по светли.спрея е на dipli color

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваш в първия магазин за бои и искаш Транспарантен спрей в какъвто желаеш цвят. сваляш стоповете облепяш , обезмасляваш и пръскаш на тънки слоеве зада не се разтече. успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо в двора на МЕИ-то ги прави добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги....Сега остава само да видим какво ще забъркам :angry:Като е готово ще ви покажа малко снимки.....Ииииии верно друг вапрос хахах :) Пластмасите по таблото и вратите има ли такъв вариант да се пръснат и те....Защото едно аверче пробва ама краиния резултат беше УЖАСЕН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се напръскат и да станат цвета ,който желаеш ,но качеството ще е ужасно.Ако има някой,който се е справил успешно със тази задачка да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мисля, че като си пръсках мойте пластмаси на старата аскона се справих доста добре :angry:Минаваш ги с водна шкурка мн ситна, след тва обезмасляваш и след тва пръскаш със спрей с пластификатор.Отгоре ги пръснах и с лак...Може и да ми е грешна "технологията", но доста добре бяха станали :lol:Спрея го пръскаш на почивки да изсъхне долния слой и да не се разтече (10-15 мин мисля, може и да греша). Препоръчително е да пръскаш някъде където няма прах (или поне не много)Не съм специалист, така че резултата винаги е с неочакван край :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото колеги сега вече остава да видя какво ще направя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле ебати и изразите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...