Jump to content
TEHKO

Тайфа крадци на чистачки(СПЕЦИАЛНО ЗА ВАРНЕНЦИ)

Recommended Posts

Здрасти :) пиша ви за да ви предупредя че във ВАРНА се крадът ожесточено задните чистачки на хонда 5та генерация главно на хетчбек съм забелязал ... около морското и чаталджа !!! наглеждайте си колите защото чистачката се държи на 1гайка и гайката я крие една пластмаса... адски е кофти! в морга не е скъпа но така ли трябва да става ? да не говорим че в същия квартал има друга банда лапетии които драскат по колите с ключове ...ако някой чуе да се продават задни чистачки моля питайте от къде са тия чистачки защото не са 1-2 а минимум 10... не подбират колите по регистрации... аларма не ги хваща! нека да ги хванем идиотите.. мисля че има 1-2ма колеги от форума които могат да се оплачат от същото.. по специално за времето от 9март до 11март просто излязох да видя дали е само моята и чудо не съм само аз ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само такава простотия не съм видял да крадат чистачките на колата ще ги хванете сигорно са някви лапета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Едва ли са лапета... и да се пита, какво биха ти казали - гепих ги снощи от 5 хонди!?До морското съм, ако скокнат зайците ще играят шамарите, че да не им шават ръцете!

Редактирано от iak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...