Jump to content

Recommended Posts

търся някой във варна,който може да ми сложи машинки за врати Lambo Doors ако някой знае такъв човек ще съм му благодарен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли ги пантите или искаш и панти да си вземеш + поставяне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам панти колега,търся някой да ги монтира :) намерих един човек,но сумата от 800-1000 лева само за да ми ги монтира ми се видя меко казана-смешна :angry: така че ако някой знае кой може да ми ги монтира на разумна цена ще съм му благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя може да ти се струва смешна, ама като чета на ляво на дясно и разбирам, че тази работа е бая трудоемка, иначе и ти сам щеше да си го свършиш, не мислиш ли? :angry: Инае 1000 е много, ама 600 става... аз не мога да го направя, или поне не с гаранция, затова и не ме слушай много много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така да питам тук колко струват само пантите ? а ако има значение от марката на колата хонда срх 91г .и хонда срх дел сол 93г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мойте с доставката и всичко ми стъпиха около 1200 долара,ама има и по евтини но аз предпочетох по качествени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен ми ги сложи един приятел и фен на марката от добрич, като цената беше в пъти по-ниска от това, което ти казваш. Ако искаш ще ти дам телефона му на лични.Ето му щастливата физиономия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен ми ги сложи един приятел и фен на марката от добрич, като цената беше в пъти по-ниска от това, което ти казваш. Ако искаш ще ти дам телефона му на лични.Ето му щастливата физиономия :lol:

Мене ми е интересно друго нещо , ок добре е е получило , надявам се да им се радваш , ама с 200+ км/ч не ти ли подухва от вратите ? Ест ако си я пробвал :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 180 нагоре започва да се чува духане но само в едната врата, където амортесьора е сдал багажа вече но иначе няма проблеми с другата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен ми ги сложи един приятел и фен на марката от добрич, като цената беше в пъти по-ниска от това, което ти казваш. Ако искаш ще ти дам телефона му на лични.Ето му щастливата физиономия :)

колко пари ти взе за монтажа и да ако може дай телефона му,ако не намеря някой друг ще се възползвам от услугите му,така като гледам добре се е справил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ми от кой тип са ти пантите?От тези ,които се монтират с болтове ли? .....или ПРО кит ,който се заварява?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миля че са от тези с болтовете,опредлено не се заваряват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, тея с болтовете не са ми специалност :plane: .... поне цената за монтажа наистина трябва да е по-ниска.....дано все пак човека, който ти ги монтира, отдели достатъчно време да ги подслили ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...