Jump to content
J's Racing BB8

Питане аз Хонда сивик?

Recommended Posts

Здравейте. :) Искам да попитам за Хонда сивик 6-ген.Става въпрос за централното заключване,проблема е че дясната врата не заключва напълно.Тааа баща ми иска да отваря кората но не знаем дали има някакви зъби ватре да не счупим нещо като я отваряме...Някой ако може да помогне....Благодаря предварително :D

Редактирано от Vtec__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах съшия проблем.. Издава ли звук брамчене нещо ? самата машинка ? ако издава значи я сменяш(10лва струва) ако не само неиска да отклучва или заклуява отваряш кората и смазваш целия механизам и стягаш болтовете кадето има.Кората се сваля мн лесно има 3 болта до тонколоната един под отклучалката и един на дупката кадето я хващаш когато затваряш вратата Това е от мен Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси. :D :D щом е само с болтове ше я оправим.Няма никакви тракания,или др проблеми,просто тряя да слагаме аларма апък централното тряя да е 0К.Мерси много :):):D

Редактирано от Vtec__

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма пр. слет като свалиш сичките болтове кората има доста щипки от доло и в краината част (задната) откачаш ги тях с дърпане .слет това се вади на горе защото има периферия която влиза при прозореца. Имай го в предвид :)И после по сущия начин се слага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе сивик 6 ген е само с една машинка и за да сложиш аларма тря да сложиш още една машинка на стойност 2 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...