Jump to content
sakyt4o

колеги ,оправят ли се надрани джанти

Recommended Posts

колеги ,бащами одра в тротоара джантата на акорда мита въпроса ми е някаде правят ли сенезнам да не изглежда глупова но китосват ли се или с някакъв друг материал се обработватблагодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и се китосват,и се боядисват,но наи вероятно ще търсиш маистор.нека колегите от твоя краи да те опътят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега всичко се оправя,зашкурват се добре китоват се ако е нужно се удря течен кит,шприц,водна шкурка и една боя и си готов,колега има една боя на водна основа емитира никел но е малко скара 500мл.са кам 180лв аз ще пробвам на моите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

okчакам колегите от пловдивска област да пишат къде да ги занеса да ми ги оправятстава дума за два броя джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажакато изтъркани са ми сами ръбовете от към гумата ако може дайте съвет и сам как да си ги оправякакъв кит се купува ,аз имам боята и компресора за да си ги пръсна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не се е справял сам с проблемапрепоръчайте ми какъв спрей да взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

питай някой бояджия, не може да не знаев софия знам къде има песъкоструйка и прахово боядисване, една от зимните ми джанти мина процедурата там, преди 2 години, и все още стои в пъти по-лъскава и "по-нова" от останалите

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега знам един майстор на на края пещерско в комплекс европа след лукойла се пада. прави ги като нови.

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...