Jump to content
BG88

проблем при палене

Recommended Posts

Колеги след 2 - 3 часа работа без проблем, колата беше на автомомивка и когато тръгнаха да я местят се оказа, че светят СРС и една жълта лампа с едно моторче... колата е с газ, пали на бензин след 2 500 оборота сменя на газ ... автоматично....

Та колата като завъртят контактния ключ изгасят се сички лапички, чува се едно щракване , помата се чува и сичко е на ред на 3 секунда пали!

НО днес не се получи ... постоянно светят лампичките, въртиш на убиййстов, не иска да запали, бутнаха ме на зад ..... не искаше пак да запали, после на пред на 2 ра ..( знам за риска но бях много отчаян) пак не поиска да преварти.....

Даваите съвети как да диагностицирам какво е ...

леко се съмнявам в бензиновата помпа.... ПОМОГНЕТЕ МОЛИМ, иначе ще я запаля и ще зема каското ... а да наи отчаяни ми ход след това ще е да си зема ГОЛФ 3 с затъмнени стъкла и отивам да ставам Перничанин :rolleyes: хахахахахаа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остави я да изсъхне хубаво,докато седи,откачи и акумулатора.ако си въртял много,не е лошо да го пуснеш да се зареди.утре ако не иска да запали пак провери дали ти върти помпата,дали имаш ток на свещите и пиши пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остави я да изсъхне хубаво,докато седи,откачи и акумулатора.ако си въртял много,не е лошо да го пуснеш да се зареди.утре ако не иска да запали пак провери дали ти върти помпата,дали имаш ток на свещите и пиши пак.

Проблема е, че не е мокрена .. измита е само вътре ..... ! и то доста внимателно :( пред 5 мин пак проверих светят 2 лампички.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не си уточнил-ДВИГАТЕЛЯ мит ли е????????имаш ли имобилаизер.щом ти свети лампичката,значи имаш грешки,които трябва да се чистят :angry: ,не знам само дали ще иска закачане на комп,или ще стане с махане клемите на акумулатора-за тва ти казах да го откачиш(поне за 2-3 мин).разрови из форума-има доста теми как се чистят грешки,и ще видиш за твоя мотор по къв начин става номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не си уточнил-ДВИГАТЕЛЯ мит ли е????????имаш ли имобилаизер.щом ти свети лампичката,значи имаш грешки,които трябва да се чистят :angry: ,не знам само дали ще иска закачане на комп,или ще стане с махане клемите на акумулатора-за тва ти казах да го откачиш(поне за 2-3 мин).разрови из форума-има доста теми как се чистят грешки,и ще видиш за твоя мотор по къв начин става номера.

ами итова направих... свалих лемите за 5 мин и пак същото, относно грешките ми пообясниха каде какво да търся, как да оправя проблема :0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ, ЧЕСТИТ 3 МАРТ:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми виж кви грешки дава и ги напиши тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ... само да намеря буксата и да я окъся ...>!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...