Jump to content
baivulcho

помогнете да си сваля касетофона

Recommended Posts

искам да си сменя касетофона в мойта хондичка но немога да го сваля касетофона е панасоник (ако има значение)като махнеш панела от долу има надпис sECURITYи два болта Махам болтовете ама уви нетругва да излизасигорно има някаква цака ако някой преполага нещо да сподели мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в двата края трябва да има технологични отвори в които се вкарват щипките за сваляне ако нямаш такива оригинални пробваи с тънка отверка или нещо друго целта е да се натиснат конричките за да откопчеят от касата дано съм бил полезен успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимаш една по яка щанга и напъваш от дето ти падне,няма начин да не излезе.ако не-ъглошлаифа. :) :) :) сериозно сега-трябва да имаш 2 ключа,които се мушкат в дупките от двата края както ти каза колегата по горе и ще излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега става и с 2 фашети(миши опашки свински опашки) секи различно им казва мушкаш ги отстрани и лекичко драрпаш а ако не стани така пробваи както колегата каза с щангата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 1отверка става да се вади мп3-то но бъди внимателен където даваш опора с отверката на пластмасата на колата може да я надереш,начупиш мисля че 2лева струваше в сервиз да ти го извадят.. а там предполагам знаеш действат по модерен метод със скобките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост какви са ти отворите!Има продълговати-на повечето са така,но се срещат и кръгли и то имал съм с 4-ри отвора за такъв тип ще ти трябва помощ от още две ръце.Ако не ти е проблем най добре потърси помощ в някой сервиз или музикален магазин-няма да искат кой знае какво за услугата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а неможели да скочи до някой сервиз за аудио техника да ти решат "проблема" за 1 минута :D

Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички най ми хареса флекса бормашината и щангатано уви излугах го имаше едно палче горе в дясно само това го спирашесега на сонито си имам пламките за ваденето благодаря ви :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...