Jump to content
Стефан Пасков

защо няма седмична във пловдив

Recommended Posts

колеги/предимно от пловдив/ с риск да стана досаден питам защо и ние от п-в не се събираме всяка седмица този въпрос го зададох във " месечна среща в пловдив" но никои не ми отговори и понеже съм упорит реших да питам пак много ще съм благодарен някои да ми обърне внимание/особено от месните организатори/ незнам дали темата е за този раздел но тук ми се струва наи умесно да я пусна ако модераторите преценят нека я преместят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА , дори мога да предложа 2-3 места за седмична среща в гр.Пловдив, ако нещата потръгнат и се организираме може да се събираме на Лукойла на пазарджишко шосе след захарна фабрика много спокойно местенце с голям паркинг и скороположен асвалт на булеварда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е досадно, въпроса е колко желаещи ще се съберат? На мен лично ми е трудно да идвам всяка седмица, но до колкото мога ще се мяркам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз малко като страничен наблюдател да се включа в тази тема. Бил съм на ваши месечни и трябва да ви кажа че са от най-стегнатите и добре организирани.За седмичи обаче нещата не седят така, там идеята е заведение с голям паркинг и с големи дълги маси и/или барове така че всички да сме да едно място да си поговорим малко глупости и да пием по кафе, сокче и някакво бързо хапване и да се приберем. Което в повечето случаи е много сериозен проблем. Ще имате ли достатъчно желащи за такива редовни сбирки, най-малкото удачен час за начало на такава сбирка е 20:00 часа. Което си я прави изцяло вечерна, лятото е много приятно но зимата не е особено приятно. Ще ви насоча към два основни въпроса имате ли такова заведение което съм описал по-горе. И ще има ли достатъчно желащи другото е въпрос на малко желание и една тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам отношението към темата и аз си мисля че липсва интерес към седмични срещи и ме хваща срам питам как в малки градове като ямбол,русе и т.н. не липсват ентусиасти а ние се излагаме ;) иначе места бол в "големия град" все ще се намери но при липса на ентусиасти-сори явно не става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,трябва да се мобилизираме пловдивчани... Аз съм за! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябваше някой да го каже най - сетне!Но ,нека да нее Егоиста с този платен паркинг и тези откаснати сепарета ... Или някоя бензиностанция или незнам и аз каде Но сам твърдо! ЗА!п.п. един ден ще ми се случи да сам зает и няма да мога да дойде на месечна и 2 месеца никои няма да видя от феновете ...п.п.2 Нека и да е през седмицата . както е в софия . през уикиндите обикновето хора плануват почивка . През седмицата нат вечер към 19:00 мисля ще е идеално .Нека даваме предложенията си тук в тази тема ,и да решим какво ще правим . 2ма човека да се саберем свяка седмица ще са повече !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз докато бях в Пловдив имаше почти всекидневни срещи в графит :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойла срещу Захарна ф-ка мисля че е добро предложение - доста спокойно е там засега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукоила е добър вариант, само не съм сигурен как ще ни посрещнат от самата бензиностанция, такова голямо струпване на хонди, не сме малко хора, като гледам как препълваме егоиста. А междодругото Графити е много хубаво място, паркинга е достатъчно голям да побере всичките Хонди и за среща за през деня в неделя е добър вариант защото и заведението няма да е пълно и ще има каде да седнем, а ако ще са вечерни срещи по-добре през седмицата там, защото от петък до неделя е фул вътре. като се стопли, можем и на стадиона да се събираме, но дотогава топлинка. :rolleyes: Ако се сетя още някое местенце ще пиша тук като предложение, може всеки да предлага и да гласуваме накрая :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам за друго. На сточна гара срещо плазма .1. Има мн нясто (нече на седмични ще има толкова хора колкото на месечни)2. Плазма Лаит е там има и място за кафе. 3. Вечер няма никой. (както и в неделя Става за месечна сащо) А иначе Лукоила които предложи Майната мисля ,че е идеален за седмична среща!Той има мивка а тя вечер става за паркинг .Като паркинг мисля ще има място а вутре дали ще ни сабере?! трябва да погледнем . - е ,че кафете е ужасно от автомат като тези по улиците с изклучение ,че едно кафе е 1лвП.П Аз ще проверя различните варианти ще снимам но другата седмица че отивам на плевен да си сменяма бронята . Ще посна сично което имам като варианти с снимки :rolleyes:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги,мобилизирайте се и повечко желание и всичко ще е ОК. Седмичните срещи са екстра..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи ся вече си връщам думите назад/има развитие по темата/ ентусиасти има може като вариант да се събираме и на екото в кичука/преди бялата воденица сегашно студио х/ на мивката има доста паркоместа и няма голяма посещаемост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм също ЗА. Също така се събирам почти всяка вечер на ЛУКОЙЛ на "Захарна Фабрика" с други приятели с коли и с още 2-3 Хонди и мога да ви дам яснота за всичко. 1. Кафето е от машина не от автомат, Якобс е и е добро, струва 70 ст.2. Вътре могат да се съберат към 15 човека ( за седмична среща е достатъчно ) също така почва да става топло и вън има 4 маси с по 4 стола още 16 места, които надвечер са свбодони.3. Има място за над 15 коли да паркират без проблеми. ( може и повечер )4. Персонала са ми познати и няма да има проблеми, ако няма изпълнения като въртене на гуми, ръчни и т.н.Сега за друго не мога да се сетя, Вие ако се сетите нещо питайте.Иначе си мисля че прирмерно другата седмица може да ораганизираме нещо след месечната среща която е утре и аз ще дойда на нея. Само трябва да решим кой ден да е ( дали да е през седмицата ) и в колко часа. Това е от мен , аз съм твърдо за и мястото също е много удобно за седмични срещи.Поздрави, до утре :D

Редактирано от Stamov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ЗА но при мен е кофти че аз всеки петък си идвам и всяка неделя патувам . но съм за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази месечна мина доста бързо, даже и по едно кафе не пихме, аз момчета предлагам една малка седмична срещичка в сряда примерно някъде към 18:30 на лук-оил до захарна фабрика, ако има някой желаещ ще се радвам да се видим...и този път ще заредя батерията на апарата и който иска ще ще го снимам с професионален апарат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Просто да спомена 18:30 е много ранен час за седмична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така, Преди да предприемате каквото и да било!

 

Колеги и колежки, не е толкова просто сабирането някаде.

Аз днес имах свободен ден и обиколих всички места които бяха предложени за седмична среща.Говорих с оправителите на бензиностанцийте.

Одзивите са доста лоши! Особено на Лукойла срещо захарната фабрика.

Ще ви цитирам опревителката „Добре че попитахте .На Лукойл е невазможно да се състои това нещо.” Имат си правилник хората ,който НЕ позвулява престоя на клиенти в бензиностанцията повече от 20 мин. Каза категорично Не! Каза сащо че ако се е състояло това нещо без нейно съгласие Цитирам „Има си паник бутон”

 

Така, не оставаите с лоши мисли ходих и на още няколко места .

Бензиностанция “SNG” на кукленско шусе преди Омв.

Публикувано изображение

Говорих и с нейния оправител.Жената се усмихна и каза ,че няма да има проблем ,но триабва да говори с хората нат нея . Разменихмеси телефоните и при парвия работен ден ще се срещнем да поговорим пак.

Ето и снимки на самата бензиностанция паркинга е доста голям (не е на самата бензиностанция ,но става идеално!

Снимки:

Паркинга е малак сабира едва 6-7 коли ,но в от другата страна има мн по голям.

Публикувано изображение

Паркинга в близост (отстрани на бензиностанцията има топливо и паркинга е голям за камиони)

Публикувано изображение

Заведението вътре е доста малко има едва 12бр. Места .Но от вън има още 4ри маси с още 16бр места.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Бара : Работят с Лаваца кафето е добро пробвах го 

Публикувано изображение

 

Това е вариант 1

 

 

Вариант 2 . Графити .

 

Публикувано изображение

Така тук няма нужда от разговор с оправители това сия кафене паргинка няма нищо общо с него.

Заведението е почти постояно пулно както и паргинка,особено вечер.

Ето и снимки на самия паркинг:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Паркинга както се вижда е пулен заведението сащо беше така!

Мисля че нее подходящо.

 

Вариант 3. Еко Елада Бялата воденица.

 

Говодих с оправитела човека е сугласен .

Неми позволи да снимам вътре кафето и самата бензиностанция . Снимах я от далеч и то повече паркинга .Така каза че паркингка вечер е на ½ пълен което ще рече ,че ще има място за нас.Паркинга е дочно до бензиностанцията на авто мивката.

Кафето е голямо има 5 или 6 маси и бар с столове .

Ето снимките които оспях да направя:

От далече са ,но както казах неми позволиха да снимам!

Паркинга има няколко сектора най – големия се намира точно зад храста и синята кола.

Публикувано изображение

Още една част на паркинга:

Публикувано изображение

Тук сащо има място за 5-6 коли.

Публикувано изображение

 

Този вариант е мн добар . Остана да говоря с дилара на бензиностанцията да потварди със сигорност.

 

Вариант 4.

Шел до Първо раионно .

 

Този щел няма собстен паркинг . Има доста места в заведението има 2 зали вутре и голяма градина от вън . несам говорил с оправитела още отсъстваше.

Има паркинг отстрани на него. Градината гледа точно кум него.

Ето няколко снимки:

Бензиностанцията с градината:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Това са местата кадето погледнах и попитах!

Ако някой има друго място предвид което би могло да свурши работа . Нека поговори с опавитела му !

За да няма изцепки от руда на паник бутони и подобни.Триабва всички да сме на ясно с правилата .

Абсолутно всички хора с които говорих поставиха ословие .

 

Не трябва да се нарошава обществения ред.!

Без сякакви изцепки , въртене на гуми ,ручни ,бръмчане и подобни!

Кротко мирно и тихо са съгласни.

Противен случей, казаха че ще ни изгонят!

МОЛЯ ТОВА ДА СТАНАТ ОСЛОВИЯ ЗА НАШИТЕ СРЕЩИ ЗА ДА СИ НЯМАМЕ НЕПРИЯТНОСТИ!

 

Давайте предложенията си тук в тази тема и ако има някой още нещо предвид да постне!

Очаквам в най- скоро време да решим кое ще е мястото ,Но не преди да сам оточнил подробностите с оправителите .

 

И друго важно времето на срещатата!

Ден и час !?

Часа мисля 19:30 е добре .?

Ден през седмицата! ! ?

Казваите да оточним, зада оточна и на оправителите на бензиностанците!

 

Да направим нещо хубаво!

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз щях да ви предложа на sng защото от зад и от пред има място за спиране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за,където и да е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой казва място , ден , час и който му се ходи отива и така става работата :cool: На лукойла се събираме всяка вечер с мойта компания , около 5-6-7 коли и всеки път минават за проверки и бая се изучиха.... Пък и бензинаджийте мрънкат като спираме там и идва доста тясно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре на някой забутан паркинг , друго си е да чуеш рев на Хонда и да знаеш че няма кой да ти се размрънка , пък после който му се ходи на кафе отива :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре на някой забутан паркинг , друго си е да чуеш рев на Хонда и да знаеш че няма кой да ти се размрънка , пък после който му се ходи на кафе отива :cool:

И може да потарсиш такаф паркинг .Мисля че целта е първо да се иде на кафе и слет това ако има желаещи може да се иде на паркинг и т.н.И аз мисля че SNG то е доста добро място. Хората са дрожелубни има място за всички коли от страни.кафето нее мн голямо но да не забравяме че това са седмични срещи и едва ли ще се сабираме мн хора. в началото ше има интерес ,но за в бъдеще ще видим . Момчета уж свички сте навити . обаче темата няма интерес . даваите да решим какво ще правим да гласуваме ли незнам . времето си тече ние си говорим. Аз предложих освен места и час ! какво ще кажете за 19:30. повече сме на работа през деня времето ще стинге да се преберем и да идем на среща или слет работа направо там. по късно мисля че ще е вече мн късно . ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опс за паргинга до стадион 9-ти септември там мисля че е добро място :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вариант 5.

Бензиностанция Итали на Брезовско шосе.

Така тя е комплекс има голяма бензиностанция авто мивка . магазин за мебели. и най - важното има заведение . Бар&Грил има големи сепарета и вечер няма мн хора.

Има 3-4 Пркинга по за преблизително 15 коли. вечер са на 1/2 пълни и все пак има доста доста място. и вътре и отвън.

Имам 2 снимки но ги снимах сега .. на тъмно утре ще снимам на светло точно как изглежда .

Вутре заведенито :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Снимките са тъмни . но попринцип нямам право да снимам нищо. горе доло да се добие представа за размера на заведението.

Ето и една от далече на паркингите:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Има паркинг за мн коли заведение доста голямо .

Според мен мн добар вариант !

 

Но кадето и да се сабираме ще ни изгонят ако има золуми!

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мястото е доста добро. Има място за коли и заведението не е малко. А за часа за сега е екстра, а за понататак деня пораства............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета идеята е супер. Всеки път се нагласям да дойда на месечната но всеки път нещо се случва и немога да дойда оточнявайте мястото и да идваме Асеновградчани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, последният вариант най ми допада засега...наистина голям паркинг и голямо заведение. Ще вметна само и аз едно предложение, вие ще кажете мнение. Тази сутрин ми се наложи да ходя до 2-ри клон на пощата на Пещерско шосе и ми се видя добро, в смисъл, че паркинга пред пощата е голям и вечер е наполовина празен, а има 2 големи заведения в непосредствена близост, едното е Пикасо, другото не го помня как се казваше, но места бол, а сега като се постопли изкарват и вънка маси и става доволно голямо, обикновенно има каде да се спре и пред самите заведения на булеварда, пълно е само петък и събота и мн рядко неделя. Нямам снимков материал, но предполагам всички Пловдивчани са наясно как изглежда там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танкист от мен имаш един глас за пощата на пещерско,мисля че вечер наистина е празен и ще може да се саберем всички и да си бърборим на спокоиствие.Сега маи трябва само да се оточни часа и всичко е готово.Като гледам няма да липсват желаещи за срещата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ден трябва да определим и час, но нека да чуем какво мислят и другите за паркинга на 2-ри клон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове даите да се измисли 1 ден от седмицата и 1 час/19.30_20.00/мисля че е добре и да видим кво ще стане иначе само лала става п.п. а за пещерско е добра идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз също чакам само дата и час да кажете и съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19:30 е иделно според ме! до кам 20:00 ще се саберем до лафим до 21:00-30 таман се прибираме на време .. ако е по късно ще стане ехее .. 22 и от горе .. ако е по рано някои са на работа има трафик докато стигнат и пак ще е 19:30.Ден сряда ? в средата на седмицита зависи кои какво има като ангажименти .вотрник и четвъртък сам зает . слет работа нека да нее от тези дни.А идеята ми за бензиностанция е защото:айде в началото ще сме повече но попринцип седмицични мисля че 6те сме доста по сплотена компания... ако трагнем от колите и отидем в заведението и доиде някои нов ? как ще ни познае ? Друго идеята на танки ми харесва. безлуден паркинг . няма часна собственост и да ни се карат . но мисля че без простотий ще е наи добре ?!Но знаете ли какво нека да гласуваме . и да пробваме мястото . ако има пр или нещо не ни хареса ще го сменим ;) танки пусни някоя снимка на паркинга место положението и близките заведения . аз ги знам ;) има една бирария едно кафе Сити едно по малко срещо него Феимас се казва 3 са. се в някое ще има място мисля че бирарията ще е наи подходяща . моля някои да провери колко е голяма и т.н. и да видим да решим какво ще правим че времето си минава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен може да пробваме другата Сряда в 19 и 30 на Итали, като ден и час за мен е супер, като място нямам претенций :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19:30 е добър час, въпреки че незнам как ще се разберем с жената, ще мърмори, че една вечер от седмицата ще я оставям сама, а едва ли ще има мерак да дойде...ненавижда темата КОЛИ :thumbs1::) :) , абе ще го измисля някак как да стане хавата. Ами варианта остава всяка сряда от 19:30, засега на паркинга на 2-ри пощенски клон на пещерско шосе...ако имам възможност ще мина оттам да щракна и 1-2 снимки и викам, ако одобрявате, ще пусна една тема за седмична среща в която ще пишем за в бъдеще и ще се уговаряме за всяка седмична среща. А понеже тази сряда мина, а събота след 15:00 съм свободен, ако има мераклии и свободни може да се видим за по едно кафе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че вече трябва да има отделна тема "Седмична Среща в Пловдив" :) защото съм сигурен, че ще се организираме :thumbs1: Остана само да уточним мястото на 100 % :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ще пробваме на 2-ри клон на паркинга, ако ни хареса ще ходим там, ако не ще сменим мястото, пускам тема и там ще се уговаряме, ако има промяна на мястото ще го дискотираме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...